תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

השתלת שיער לגברים

סובל מהתקרחות? זה מתחיל להפריע? הגיע הזמן לטפל בזה!
דיזנהאוז מדיקל היא הפתרון המושלם בשבילך

השתלת שיער לגברים

השתלות גברים

השארת פרטים זה הדבר היחידי שעומד בינך לבין שיער מלא

השתלת שיער בטורקיה עם
דיזנהאוז מדיקל

השתלת שיער לגברים:
המומחים של דיזנהאוז - מדיקל בראשות ד"ר חנדאן עושים לכם סדר

סובלים מהתקרחות? מראה השיער הדליל מתחיל להפריע לכם? לא סוף העולם! דיזנהאוז-מדיקל מציעה את הפתרון המושלם לכל מי שמקריח השתלת שיער לגברים.

כמו בתחומים רבים אחרים, גם בכל הנוגע לתופעת ההתקרחות מדינת ישראל נחשבת אימפריה של ממש. ואכן, הסטטיסטיקות לא משקרות. בממוצע, שניים מכל שלושה צעירים ישראלים סובלים מהתקרחות. אם שכנינו ביבשת אירופה יכולים להתהדר בשיער שופע ובריא, אצלינו המצב בדיוק הפוך. הבלורית המתנפנפת שלנו מתחילה להיעלם כבר בגילאים מוקדמים, והיא מותירה לא מעט צעירים מתוסכלים שלא יודעים כיצד להתמודד עם הסיטואציה המביכה.

השתלת שיער היא בדיוק הפתרון עבור אלו שמשתחררים מהצבא עם מפרצים או קו שיער דליל שאינם הולמים את גילם. ובעוד רשתות הפארם מציעות מיני תכשירים “מהפכניים”, כדורים וכמוסות שמבטיחים להילחם בטבע ולהשיב את המראה הצעיר, טכניקות השתלת השיער מדברות בשטח.

השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז-מדיקל: כל מה שצריך לדעת

הגיע הזמן להכיר במציאות! אצל רוב הגברים המקריחים, שלב ההכחשה הבלתי נגמר סופו להסתיים בהשלמה עצמית עם הסיטואציה, אבל מי אמר שצריך להשאיר את המצב כמו שהוא? המומחים של דיזנהאוז-מדיקל, חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, מציעים לכם את המענה המקיף, המקצועי, האיכותי והאמין ביותר לבעיית ההתקרחות – השתלת שיער עם תוצאות מיידיות.

פריצות הדרך הטכנולוגיות שמתחוללות בתחום השתלות השיער בשנים האחרונות כבר הספיקו לשנות את חייהם של לא מעט גברים ונשים בישראל שמקריחים. בעידן בו טיפולי השתלת שיער הופכים יותר ויותר פופולריים, בחרו עבורכם המומחים של דיזנהאוז-מדיקל את הטיפול השיטתי והממוקד ביותר שישים סוף באופן רשמי לבעיית ההתקרחות שלכם.

כיצד מתבצע תהליך ההשתלה? מה כוללת תקופת ההחלמה? ומדוע כדאי לבחור בהשתלת שיער בטורקיה? כל המידע בכתבה שלפניכם

מה גורם להתקרחות והאם ניתן למנוע אותה?

לשיער שלנו יש מעגל חיים שחוזר על עצמו: שלב הצמיחה קרוי שלב האנגן. לאחר מכן מגיע שלב הקטגן שבו השיער מפסיק לצמוח ומתחיל להתנתק מהשורש. בסופו של דבר מגיע שלב הטלוגן שבו השיער נושר וחוזר חלילה. אם התהליך הזה מתרחש אצל כולם, מדוע רק חלק מהגברים מקריחים? התשובה טמונה במעבר בין שלב האנגן ושלב הטלוגן. למעשה, אצל אנשים מקריחים שלב האנגן מתקצר והשיער עובר במהירות לשלב הטלוגן. או במילים אחרות – מעגל החיים של השיער שלנו משתבש וגורם לנשירת שיער הדרגתית.

כדאי לדעת שלתופעה שתיארנו זה עתה יש מספר גורמים מרכזיים:

 • רקע גנטי: כמו בהרבה דברים אחרים בחיים, מי שבקרב משפחתו יש היסטוריה גנטית של נשירת שיער עלול למצוא את עצמו מתיישר עם הסטטיסטיקה המשפחתית ולאבד אתשיערו, לעיתים בשלבים די מוקדמים בחיים.
 •  גיל ושינויים פיזיולוגיים: כמובן שגם הגיל הוא פקטור. ככל שאנחנו מתבגרים, בשילוב עם פעילות נגזרת של הורמון הטסטוסטרון הגברי, הקרחת שלנו עלולה להתחיל לבצבץ. למעשה, מתרחש ייצור מוגבר של הורמון בשם DHT  (הדהידרוטסטוסטרון) שמצטבר בכלי הדם, פוגע במעגל החיים של השערה וגורם להיחלשות הזקיקים. התהליך הזה נקרא בעגה המקצועית אלופציה אנדרוגנטית.
 •  רקע רפואי: שימוש קבוע בתרופות המחלישות את זקיקי השיער, כמו גם תופעות לוואי של תרופות להורדת לחץ דם, אקנה, דיכאון, ואפילו משככי כאבים – כל אלו עלולים להאיץ את תהליך ההתקרחות. בנוסף, נמצא כי תפקוד לקוי של בלוטת התריס, לחץ נפשי מתמשך ותזונה לקויה עלולים לגרום להתקרחות

האם השתלת שיער היא הפתרון הטוב ביותר?

על אף השיפור במעמדה של הקרחת ברחבי העולם, רוב המתקרחים לא מוכנים להשלים עם המצב שגורר לא מעט תופעות לוואי אחרות, אולי המרכזית שבהן קשורה בבעיית הדימוי העצמי. השתלת שיער היא אמנם תהליך כירורגי, אך היא גם השיטה היעילה והמוכחת ביותר כיום עבור כל מי שרוצה להחזיר את השיער שלו לקדמותו. לכן גם, עבור אותם מתקרחים שמבלים שעות רבות מול המראה מהרגע שהבחינו בסימני ההתקרחות הראשונים, אנו ממליצים להפסיק לנסות ולחפש פתרונות קסם אחרים ולבחור בהשתלת שיער.

הסיבה לכך די ברורה, הפתרונות האחרים פשוט לא מביאים לאותה תוצאה סופית. בעבר, למשל, גברים נהגו לחבוש פאה כדי להסתיר את ההתקרחות הגברית. פאה כזו, טובה ככל שתהיה, לא נראית טבעית. בני משפחה ועמיתיו לעבודה של מי שחובש פאה שמים לב בקלות לכך שהשיער כמעט תמיד באותו המצב, לעומת שיער טבעי שמתארך ומשתנה. גם שיטת ה”הלוואה וחיסכון” שבה מאריכים צד אחד של השיער ומכסים בעזרתו את הקרחת נראית מאולצת ועלולה להביך במיוחד אם בחוץ נושבת רוח חזקה.

לפני כמה שנים החל טרנד של קעקוע נקודות על הראש שידמו שיער קצוץ, אך גם זה לא מעניק לראש מראה טבעי וישאיר אתכם עם קעקוע לכל החיים. השתלת שיער היא אמנם תהליך כירורגי, אך זהו תהליך שמתאוששים ממנו במהירות יחסית. כמו בכל סוג של הליך רפואי, לכל אדם יש זמן התאוששות שונה, אך רוב האנשים שמבצעים השתלת שיער מסוגלים לחזור לתפקוד כמעט מלא כבר למחרת היום.

מה הן השיטות להשתלת שיער?

שיטה זו היא השיטה המוכרת והנפוצה ביותר, במסגרתה מבצעים את ההשתלה באופן ידני בנפרד לכל זקיק בשיטת FUE MOTOR MICRO הפופולרית או FUE MANUAL .MICRO השיטה כוללת שלושה שלבים עיקריים: ביצוע ניקובים זעירים בקרקפת וקביעת צורת ההשתלה, הוצאת זקיק השיער מהאזור התורם בדרך כלל קרקפת אחורית או צידית, ולסיום שלב ההשתלה עצמו. כשמבצעים השתלת שיער בשיטה זו יש לגלח את כל הראש של המושתל ולבצע פתיחה של תעלות לטובת החדרת הזקיקים. היתרון הגדול של השיטה הוא האפשרות להשתיל עד כ5,000- זקיקים בסשן אחד, מה שהופך את השיטה לרלוונטית עבור מקרים המצריכים כיסוי רחב יותר של הראש.
כיום, נחשבת שיטת DHI לשיטה המתקדמת ביותר בתחום השתלות השיער. באופן כללי, ההלך מתחיל בהוצאה של זקיקי השיער מהאזור התורם באמצעות עט טיטניום מיוחדת. לאחר מכן נעשה שימוש במחט עדינה ומדויקת לצורך ההשתלה עצמה. חשוב לציין שההליך נחשב פחות פולשני משיטות אחרות, והיא לא מצריכה גילוח מוקדם של הקרקפת לפני תחילת הטיפול.
השיטה עצמה מתבצעת כך שכל זקיק שערה בודד מוחדר אל המזרק ולאחר מכן אל המיקום הרצוי. מאחר וניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס"מ בודד התוצאה הסופית תהיה טובה יותר גידול של עד 81% בכמות הזקיקים ביחס לשיטות המתחרות. עם זאת, השיטה מוגבלת להשתלה של עד כ3,500- זקיקים, ולכן מתאימה בעיקר למקרי התקרחות קלים ולכיסוי שטחי שיער מצומצמים יחסית (נשים משתמשות בשיטה זו לרוב).

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותייה הייחודיים והמהותיים:

מדוע טכניקת DHI נחשבת לשיטה הטובה ביותר?

בעוד שתי השיטות הללו נהנות מאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, להשתלת שיער בשיטת DHI יש מספר יתרונות מובהקים. ראשית, ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס”מ אחד לעומת 55 זקיקים בס”מ בשיטת ,FUE כ81%- יותר בכל סנטימטר! השימוש בעט טיטניום ייחודית דרכה מוחדר זקיק השיער מאפשר הזרקה בזווית מדויקת של כל אחד מהזקיקים.

זאת לעומת טכניקת FUE בה יש ליצור תעלות שאליהן מחדירים את זקיק השערה. נוסיף ונדגיש כי בשיטת DHI השתלים שוהים פחות זמן מחוץ לגוף מה שמבטיח השתלת זקיקים בריאים יותר. טיפול בשיטת DHI חשוב יותר לנשים מאשר לגברים, כיוון שלגברים אין בעיה לגלח את ראשם כדי לבצע את הליך השתלת השיער, בעוד שנשים יעדיפו להימנע מגילוח הקרקפת. בכל מקרה, הצוות הרפואי של ד”ר חנדאן בטורקיה יבצע עבורך אבחון מלא ויסביר לך את ההבדלים בין הטכניקות השונות ומה השיטה הטובה והמתאימה ביותר עבורך.

לסיום נציין כי מלבד העובדה שמדובר בתהליך “נקי” ופחות פולשני, הוא גם יותר מדויק ולכן מבטיח סיכויי הצלחה גבוהים יותר. השיטה מפחיתה את הטראומה באזור ההשתלה, ומאפשרת לזקיקי השיער לשרוד באחוזים גבוהים יותר. כמו כן, שיטת DHI מאפשרת החלמה מהירה יותר של האזור בלי פגיעה באספקת הדם לזקיקי השיער.

טיפול PRP - מהו וכיצד הוא יכול לסייע בתהליך השתלת השיער?

לטיפול פלזמה עשירה בטסיות , Platelet Rich Plasma או בקיצור PRP, יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים. בטיפול זה מזריקים את דמו של המטופל לאזורים שונים בקרקפת.

פלסמת הדם שלנו עשירה בחומרים חיוניים להתפתחות התקינה של שורש השערה. תהליך ההפקה שלה פשוט מאוד, והשימוש בה יכול לסייע בשיפור המראה של השיער, התאוששות מהירה יותר מתהליך ההשתלה וכמובן תחזוקה שוטפת של זקיקי השיער.

בין היתר, טיפולי PPR מעודדים צמיחה מחודשת של השיער (בזכות שפע טסיות הדם – platelets בפלסמה), מסייעים בייצור כלי דם סביב איזור ההשתלה, ומפחיתים תהליכים דלקתיים, וכך בעצם מגדילים משמעותית את סיכויי ההצלחה של השתלת השיער.

בלי קשר לטיפולי ההשתלה עצמם, טיפולי PPR הוכחו כיעילים במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. כך למעשה, הטיפול הזה יכול להוות טיפול משלים או תומך לטיפולי השתלת שיער, אך גם פתרון עבור אלו שרוצים לשמור על “החיות” של השערה אם הם נמצאים בשלבים מוקדמים של הנשירה.

מה הן ההגבלות לאחר הליך השתלת שיער?

אין כל מניעה לחזור לשגרה כבר ביום למחרת השתלת השיער. ישנן הגבלות קלות בימים הראשונים, אך כשמתייחסים לשנים ארוכות עם שיער מלא ובריא ההגבלות הללו הופכות למחיר זעום ששווה לגמרי לעמוד בו.

בשבוע הראשון שלאחר ההשתלה יש לחפוף את הראש באופן שיוסבר לך על ידי הרופא. יש לחפוף בקצף מיוחד לחיטוי ומבלי לעסות את הראש, אלא בטפיחות קלות. את הראש יש לשטוף תחת מים פושרים ובזרם חלש.

בחודש שלאחר מכן יש לחפוף בשמפו מיוחד על פי הוראת הרופא שביצע את השתלת השיער. ניתן לעסות את האזור המושתל ויש להגביר את לחץ העיסוי מדי יום. העיסוי מסייע להחלמת הגלדים והאזור המושתל.

בחודש הראשון אין לחבוש קסדה. יש לחבוש כובע רק אם יש שמש, גשם או אבק. לאחר מכן ניתן לחבוש כובעים וקסדות באופן רגיל. אין לבצע פעילות גופנית בחודש הראשון. לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה. הרופא המטפל יסביר לך על משך הזמן המומלץ להימנע מעישון וצריכת אלכוהול.

תהליך ההחלמה

השתלת שיער בטכניקת DHI היא בטוחה עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אולם, חשוב לזכור שמדובר בהליך כירורגי ועור הקרקפת רגיש מאוד לאחריו. הצוות הרפואי יבחן את מצבך בתום הטיפול וייתן תרופות נגד כאבים לפי הצורך.

בימים הראשונים שלאחר השתלת השיער יש ליטול תרופה אנטיביוטית או תרופות אנטי-דלקתיות. פרק הזמן הממוצע בין השתלת השיער עד החזרה לשגרה או חזרה לעבודה סדירה נע בין כיומיים עד חמישה ימים, כל אחד וקצב החלמתו. בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח השיער החדש נושר, אנו מכנים זאת “תקופת הדיכאון,” זהו חלק מהתהליך וצמיחת השיער החדש תחל כ-3 חודשים שלאחר מכן.

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה ולא בבית, בישראל?

בוודאי ראיתם כתבות במהדורות החדשות על חבורות של גברים שטסים לטורקיה עם שיער דליל וחוזרים כעבור ימים בודדים עם שיער בריא ומלא. זה לא סתם טרנד ישראלי אלא תופעה כלל- עולמית.

אם פתחנו בכך שישראל היא מעצמה של התקרחות גברית, אז טורקיה היא מעצמה של השתלות שיער. על פי הערכות שונות, באיסטנבול לבדה מתבצעות יותר מ1,000- השתלות שיער ביום. הרופאים הטורקים המובילים צברו ניסיון וידע אדירים, הם בעלי שם עולמי ופורצי דרך בעולם השתלות השיער. ועם נהירה של מטופלים מישראל, אך גם מאירופה ומארצות-הברית הם הפכו לרופאים המנוסים ביותר בעולם בתחום.

בישראל לעומת זאת, עוסקים בתחום מספר מצומצם של רופאים ומחיר ההשתלה יכול לעמוד על פי שלושה או ארבעה ממחיר השתלת שיער בטורקיה. גם לאחר התשלום על הטיסות והמלון המחיר בטורקיה זול באופן משמעותי מאוד ממחיר התהליך בישראל.

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז-מדיקל?

כשזה מגיע להשתלות שיער – לא מתפשרים! בטורקיה פועלות עשרות רבות של מרפאות להשתלות שיער. הרגולציה הנמוכה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. מרפאות רבות מכשירות אנשים ממקצועות שונים להיות טכנאים, מה שמאפשר להציע עלויות נמוכות במיוחד. הרופאים שעמם “דיזהנאוז-מדיקל” בחרה לשתף פעולה כדי להוביל את המחלקה בבית החולים הם הטובים ביותר בטורקיה וברשותם אלפי ניתוחים מוצלחים. 

ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. לצדה יעבוד ד”ר אמרה גונן (Emre Gönen) מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. 

צוות הרופאים המקצועי שלנו מוכשר להעניק טיפולי השתלה בשיטות המתקדמת בעולם, לרבות DHI ו-FUE, והחבילות שלנו כוללות טיפול PRP ראשון במעמד הביקור בטורקיה. לצד כל זאת, נציג דובר עברית שלנו מלווה את כל התהליך משיחת הייעוץ הראשונה ועד לנחיתה חזרה, לרבות במעמד הטיפול בטורקיה.

זאת ועוד, “דיזנהאוז-מדיקל” מייצגת בבלעדיות עולמית את בית החולים היהודי “אור החיים” שבאיסטנבול, בו נערכים טיפולים השתלות השיער. בבית החולים היהודי בטורקיה כל הצוות הרפואי הם אחים או אחיות מוסמכים, בית החולים אינו מעסיק צוותים ללא הסמכה רפואית בתחום. זאת ועוד, חדרי הניתוח של בית החולים היהודי, בהם מבוצעות השתלות השיער של “דיזנהאוז-מדיקל”, פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. השתלת שיער בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, אפילו הרצפה סטרילית. מערכת המיזוג אינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש. הבחירה שלנו בבית החולים היהודי מעניקה לכם/ן יתרון נוסף – הרגשה כמו בבית בזמן טיפול המתבצע בחו”ל. למרות שבית החולים “אור החיים” בטורקיה הוא בית חולים כללי, הוא עדיין שומר על סממנים יהודיים. במטבח בית החולים מוגש אוכל כשר, על דלתות החדרים מותקנות מזוזות ומוצע בית כנסת פעיל לנוחות המתפללים והמתפללות.

“דיזנהאוז-מדיקל” היא חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, המציעה מענה הוליסטי ומקיף לטיפולי אסתטיקה מגוונים. היא הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש שירותי רפואה בטוחים ואיכותיים במחירים נוחים. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט ולהתמקד בתוצאות, אנו מציעים חבילות הכוללות את כל השירותים הנדרשים; החל מהטיסה, דרך המלון, ההעברות, הביטוחים וכלה בעיקר – הטיפולים הרפואיים. כל זאת, במתן דגש על תחושות הביטחון והביתיות שאתם מצפים להן בעודכם נכנסים לתהליך משנה חיים. עם ידע וניסיון עשירים בעולומות הרפואה והתיירות, אנו מציעים חבילות אטרקטיביות המקנות שקט וביטחון בתיאום.

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותייה הייחודיים והמהותיים:

 • ליווי צמוד בשפה העברית
 • טיפול מקצועי מטעם טובי הסגל הרפואי בטורקיה
 • טיפול בשיטות המתקדמות ביותר בעולם, לרבות טיפול PRP ראשון כלול
 • הטיפולים נערכים בבית החולים היהודי הכפוף לרגולציה מחמירה 
 • חבילות הכוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית
 • טיסות סדירות ונוחות של Turkish Airlines
 • לינה במלונות 5 כוכבים הנמצאים בקרבת מקומות הטיפול
 • העברות במקום כלולות בחבילה

אנו נתאם עבורך את הטיפול המתאים, נטיס אותך בטיסה סדירה ונוחה, נעביר אותך מנמל התעופה אל המלון שנתאם עבורך ונלווה אותך בעברית מהרגע הראשון, לאורך הביקור בטורקיה ועד הנחיתה חזרה. השתלת שיער לטיפול בהתקרחות לגברים ובשיער דליל היא פתרון מושלם במחיר משתלם. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אינך משלים עם מראה השיער שלך, עומדת בפנייך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת להחזיר לעצמך שיער צפוף ובריא. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונדאג לסייע לך להגיע למראה שבו אתה מעוניין.

שאלות ותשובות

ראשית, מדובר בשיטה מדויקת ויעילה הרבה יותר. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת, שנחשבת כיום למובילה בעולם, במהלכה נעשה שימוש בעט מיוחדת ומחט זעירה שמכווינה את זקיקי השיער באופן המדויק ביותר לאזור ההשתלה. על אף שהתהליך נחשב יקר יותר, הוא משפר פלאים את סיכויי ההצלחה של תהליך ההשתלה, מפחית את הטראומה שנגרמת לשורש השיער ואינו מצריך גילוח מקדים של הקרקפת.

תחום השתלות השיער מפוקח על ידי גורמי הבריאות הרשמיים במדינת ישראל, כמו גם ברוב מדינות העולם האחרות. ההשתלה עצמה חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי שעבר הסמכה ייעודית בתחום השתלות השיער. בדרך כלל (אם כי לא בכל המקרים) מדובר ברופאים מומחים.

כל אנשי המקצוע איתם דיזנהאוז-מדיקל משתפת פעולה עברו הכשרה יסודית בתחום השתלות השיער.

על מנת לבדוק התאמה חשוב לקבוע פגישת התייעצות עם המומחים. כמובן שסיכויי
ההצלחה של הטיפול משתנים בהתאם לאופי ההקרחה, הנתונים האישיים של כל מטופל, וכמובן שיטת הטיפול עצמה. כך למשל, טיפול בשיטת DHI יתאים יותר להשלמת איזורי שיער נקודתיים, בעוד שיטות קלאסיות אחריות יכולות לכסות גם שטחים נרחבים יותר. לגברים ונשים עם שיער דליל נמליץ על טיפולי ,PPR שכן באזורים בהם קיימים זקיקי שיער קיים חשש מפני פגיעה בהם.

השתלת שיער יכולה לגרום אי נוחות מסוימת למטופל, אך התהליך כולו נחשב בטוח ויחסית לא פולשני. ההרדמה מתבצעת באמצעות מחט עדינה, ולכן הטיפול עצמו מתבצע ללא תחושת כאב. כמובן שתחושות הכאב אינדיבידואליות ומשתנות בין מטופלים. 

נוסיף ונאמר כי בשיטות פחות פולשניות, כמו שיטת ,DHI אין צורך בגילוח מוקדם של הקרקפת וכן מדובר בתהליך עדין יותר ופחות כואב מהשיטות המסורתיות. בכל מקרה, בתום הטיפול תתבצע הערכת מצב של אנשי המקצוע המטפלים ומשככי כאבים או תרופות אנטי-דלקתיות יינתנו במידת הצורך.

את התוצאות ניתן לראות, בדרך כלל, מספר חודשים מסיום הטיפול. כמובן שאין טווח מדויק,
והמספרים משתנים בהתאם לגיל המטופל (זקיקי השיער של צעירים מתאוששים מהר יותר),
שיטת ההשתלה, ואופי הקרחת.

חשוב לציין שאם המטופל מקפיד על הכללים בתקופת ההחלמה, וכן מקפיד להעניק לשיער
את התנאים האופטימליים לצורך ההתאוששות, תוצאות השתלת השיער לא יאחרו להגיע!

התמונות מדברות בעד עצמן

מטופלים מספרים

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואבחנה בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל