תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

המרפאה שלנו
לאסתטיקה דנטלית

בית הרופאים
"פיקאסו דנטל"

רופא מחזיק שלט

תחום תיירות המרפא הוא תחום שהולך וצובר תאוצה. סיבות מגוונות מובילות מטופלים לבחור בהליך רפואי במדינה אחרת. לפעמים הבחירה נשענת על הבדלים משמעותיים בעלויות הטיפול במדינה זרה ולפעמים איכות המטפלים הנושאים שם עולמי בתחומם – מצדיקה תשלום גבוה יותר לקיום טיפול במדינה זרה. במקרים מיוחדים, מטופלים מצליחים לאתר את השילוב של שתי הסיבות יחדיו.

"דיזנהאוז-מדיקל" מייצגת בבלעדיות מרפאת שיניים מתקדמת ומובילה בתחום באיסטנבול. המרפאה מציעה שירותים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ותחת הפיקוח של צוות רפואי מיומן.

הכירו את המרפאה שלנו:

"פיקאסו דנטל"

“פיקאסו דנטל” היא לא סתם מרפאת שיניים בטורקיה, היא קיבלה אסמכתא מטעם תאגיד הביטוח הלונדוני – L’loyd והיא עומדת בתקנות המחמירות ביותר לתיירות מרפא. המרפאה ממוקמת בצד האסיאתי החדש באטאשיר, מרכז סחר בין-לאומי מודרני המוקף בגורדי שחקים. ב”פיקאסו דנטל” משתמשים בציוד, במכשירים ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר.

זאת ועוד, המרפאה מורכבת מ-8 רופאים שותפים הנמנים על טובי הסגל הרפואי בטורקיה, כולם מומחים בתחומם בעלי ניסיון רב שנים בתחום ואלפי סיפורי הצלחה. כך למשל, ד”ר מהמוט גנץ’ הוא בוגר הפקלוטה לרפואת שיניים באוניברסיטת הג’טפה באנקרה. הוא הצטרף לבית הרופאים “פיקאסו דנטל” כבר בשנת 2011 וצבר ניסיון בתחומים רבים של אסתטיקה דנטלית, לרבות עיצוב חיוך ויישור שיניים.

הבחירה בבית הרופאים “פיקאסו דנטל” כמקום האידיאלי לביצוע טיפולי אסתטיקה דנטלית היא בשל הרמה הגבוהה של מתקניו וכן המקצועיות של הצוות הרפואי. השילוב בין המקצועיות של הצוות המטפל לבין רמת המתקנים של בית החולים לא מותירה ספק – טיפולי אסתטיקה דנטלית בבית הרופאים “פיקאסו דנטל” בטורקיה היא המשתלמת והבטוחה ביותר.

“דיזנהאוז-מדיקל” מייצגת באופן בלעדי את בית הרופאים “פיקאסו דנטל”. בקליניקה שלנו תוכלו למצוא קשת רחבה של פתרונות אסתטיים למראה שיניים טבעי ועיצוב החיוך. לא משנה בני כמה אתם, צעירים או צעירים ברוחכם – הטיפולים מתאימים לכל אדם המעוניין לשפר את מראה השיניים שלו.

כשאתם בוחרים לעבור טיפול אסתטיקה דנטלית עם “דיזנהאוז-מדיקל”, אתם בידיים טובות מהבירור הראשוני ועד ביום הטיפול. במסגרת טיפול עיצוב החיוך, רופא שיניים ישראלי יבצע אבחנה כבר בארץ על ידי בדיקת מצב השפתיים, החניכיים, השיניים וקריטריונים אסתטיים נוספים, כולל ניתוח אסתטיקה דנטלית מפורט לתכנון החיוך. רופאי השיניים בקליניקה בטורקיה יבצעו את הטיפול בהתאם לאבחנת הרופא הישראלי, שימשיך את המעקב גם לאחר שתשובו לארץ. הצוות הרפואי בטורקיה יצייד אתכם בדו”ח טיפול מלא ומפורא, כדי שאם הרופא הקבוע שלכם בישראל יזדקק למידע כלשהו – הכל יהיה זמין באופן מיידי.

כשאתם בוחרים לעבור טיפול אסתטיקה דנטלית עם “דיזנהאוז-מדיקל”, אתם בידיים טובות מהבירור הראשוני ועד ליום הטיפול. במסגרת טיפול עיצוב החיוך, מומחה שלנו יבצע אבחנה מקצועית על מצב השיניים שלכם וקריטריונים אסתטיים נוספים, כולל ניתוח אסתטיקה דנטלית מפורט לתכנון החיוך. רופאי השיניים בקליניקה בטורקיה יבצעו את הטיפול בהתאם לאבחנת הרופא המומחה, וכל זאת ישמר תחת פיקוח ומעקב גם עם שובכם ארצה. הצוות הרפואי בטורקיה יצייד אתכם בדו”ח טיפול מלא ומפורט.

לייעוץ ואבחנה בחינם השאירו פרטים:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל