תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

המומחים שלנו
להשתלות שיער

הרופאים של דיזנהאוז-מדיקל הם מטובי הסגל הרפואי בטורקיה!

המומחים שלנו
להשתלות שיער

רופאי השתלת שיער בטורקיה

99% אחוזי הצלחה

טיפולים בשיטות המתקדמות בעולם

ליווי מלא בעברית

ניסיון רב שנים

ד"ר חנדאן יאבוז | Dr. Handan Yavuz

מנהלת מרכז להשתלות שיער בבית החולים היהודי באלט אור החיים .

"עם סיום לימודי הרפואה בשנת 1996, התמחתי בבית החולים הבין-לאומי. במסגרת השתתפותי בוועידות ברחבי העולם הייתה לי ההזדמנות לבקר בבתי חולים ובמוסדות רפואיים שונים ומגוונים ברחבי אירופה וארה"ב. בביקורים הללו הושפעתי בעיקר משירותי הבריאות שהוצעו למטופלים המגיעים מכל רחבי העולם, כדוגמת בית החולים של אוניברסיטת טקסס, מה שגרם לי להתעניין בתיירות מרפא. החל משנת 2010 אני מעניקה ייעוץ למטופלים מקומיים וזרים מכל העולם שמעדיפים להשתמש בשירותי הבריאות המצוינים של איסטנבול. בנוסף, החל משנת 2013 אני מתמקדת בתיירות מרפא ובהשתלת שיער.

במהלך השנים השלמתי אלפי השתלות שיער בהצלחה. בעשר השנים האחרונות, לצד שימוש בטכניקת FUE, התמקדתי גם בטכניקת DHI לגברים ולנשים. בנוסף אני מבצעת גם השתלת גבות וזקן."

תפקידים

תחומי מומחיות

השכלה

ד"ר אמרה גונן | DR. EMRE GÖNEN

נולדתי לאב שהיה עורך דין מפורסם באיסטנבול ולאם שעבדה ככלכלנית בבנק בטורקיה, אבל תמיד רציתי להיות רופא. לאחר שסיימתי את לימודי הרפואה, השלמתי התמחות בכירורגיה פלסטית ואסתטית. במהלך השנים ביצעתי מאות ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים, ניתוחי רקמות, ניתוחים לטיפול בסרטן העור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. לאחר תקופה קצרה של עבודה בשירות הממשלה, עברתי למגזר הפרטי. כיום אני נהנה לעצב מחדש גוף של נשים וגברים ולגרום להם לאהוב את מה שהם רואים במראה.

תפקידים

תחומי מומחיות

השכלה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל