תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

טיפולי השתלות שיער בטוריקה

בחירת השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז-מדיקל מבטיחה לכם טיפול מקצועי
מהשלב הראשון ועד האחרון, בשיטות הכי מתקדמות ועם ליווי מלא בעברית!

טיפולי השתלות שיער

שיער ראשי

דיזנהאוז מדיקל - ללכת על בטוח

ליווי צמוד בעברית

מהטלפון הראשון ולאורך כל הדרך – אנו מלווים את לקוחותינו ליווי צמוד בעברית, לרבות בחדר הניתוח בטורקיה.

בית החולים היהודי

הטיפולים נערכים במתקנים הטובים ביותר בבית החולים היהודי: "אור החיים" המעניק תחושה ביתית ורוגע לאורך הטיפול.

רופאים מומחים

צוות הרופאים שלנו מורכב מטובי הסגל הרפואי בטורקיה, מומחים בעלי ניסיון רב המבצעים טיפולי השתלת שיער בשיטות המתקדמות בעולם.

ביטוח רשלנות רפואית

חבילות ההשתלה שלנו כוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית ומבטיחות לכם שקט וביטחון בתיאום.

לקוחות ממליצים על דיזנהאוז מדיקל

"אני רוצה לספר לכם על התהליך שעברתי בדיזנהאוז-מדיקל, על השתלת השיער הנהדרת שעשיתי, שאני סופר מרוצה מהתוצאות! זה עשה לי כל כך טוב שעשיתי את ההחלטה הזאת, במיוחד עם דיזנהאוז מדיקל שכל התהליך והליווי והתמיכה פשוט עשו את החוויה הזאת מדהימה, הרבה פחות מלחיצה ממה שכולם חושבים. אז אם אתם גם מעוניינים וחושבים על זה אני חד וחלק ממליץ על החברה הזאת כי הם פשוט טובים במה שהם עושים ויותר מזה אתם מרגישים בבית – שיש אבא ואמא ומישהו שדואג לכם לאורך כל התהליך הזה וגם אחריו. אז דיזנהאוז-מדיקל תודה רבה רבה לכם! ורק עוצמות לכולם "
גיל מרנץ בתהליך השתלת שיער
גיל מרנץ – אלוף נינג'ה ישראל
"אבקש לשתף בתחושותיי אודות התהליך שעברתי לשמחתי איתכם. לאחר זמן רב בו התלבטתי ושקלתי אם, כיצד והיכן לעבור השתלת שיער, התמזל מזלי וראיתי פרסומת שלכם בפייסבוק. לאחר שיצרתי קשר והוסבר לי מספר פעמים לפרטי פרטים אודות התהליך, ובצירוף דוגמאות ממשיות של לקוחות שונים שעברו את אותו התהליך, המליצו לי בפה מלא, ולאחר שווידאתי את כל פרטי הרופאים והצוות והכשרתם – החלטתי לעבור את ההשתלה איתכם. ברצוני להודות לכל צוות דיזנהאוז-מדיקל על התמיכה, הכנות והפתיחות במשך התהליך כולו, הליווי השוטף החל כבר ביציאה מהמטוס קרא עוד ועד לחזרתי לארץ, דבר אשר אינו מובן מאליו כלל וכלל. עוד אציין כי בבית החולים היהודי - כל חברי הצוות, הרופאים והסגל הרפואי, מקצועיים ומסבירי פנים. כל שלב הוסבר לי בנועם, וכל שאלה ששאלתי קיבלה מענה הולם. לאחר שעברתי בהצלחה את השתלת השיער דרך דיזנהאוז-מדיקל בבית החולים "אור החיים" שבאיסטנבול, אבקש להודות מקרב לב למנכ"ל דיזנהאוז-מדיקל, לצוות הרפואי בהובלתה וניהולה המקצועי והמסור מאין כמותו של ד"ר חנדן יאבוז קוקסל (Dr. Handan Yavuz Koksal), לגב' מגי נוגו מנהלת קבלת הקהל בבית החולים, הן על הליווי הצמוד והן על הבדיקות האינסופיות כי כל העת הכל היה תקין, וכמובן שלחברי הצוות הרפואי שהחל מרגע תחילת הפרוצדורה ועד לסופה לא הסירו מבטם, ולו לרגע, מראשי. נכון להיום, לאחר כעשרה ימים לאחר ההשתלה - אני מרגיש מצוין ונראה נפלא, זאת מעבר לציפיות שהיו לי! ​​​​​​​​​בתודה ובהערכה רבה, ​​​​​​​​​ליאור מאיר ספיר." סגור
ליאור
ליאור
"אני ביאדסי פאחר בן 45 מהעיר חיפה, ואני בהחלט ממליץ על דיזנהאוז-מדיקל איתם עברתי את הליך השתלת שיער. אנשים מקצועיים, צוות מיומן, מסור ובהחלט מכיר היטב את העבודה. בית חם קשוב ותומך. נתן מענה בכל יום בכל נושא ובכל שעה שהייתי צריך. וניכר כי חשבו על כל הפרטים, אפילו הקטנים. הליך שהתחיל אצלי עם הרבה לבטים וחששות, עבר בהצלחה מרובה כחוויה מאוד כייפית ונעימה שארצה שוב לחזור עליה ורק באותו מקום, כי על הצלחות צריך להודות ולפרגן. תודה גדולה לצוות דיזנהאוז-מדיקל על הכל! אוהב ומעריך, וממליץ בחום."
בידאסי
ביאדסי פאחר

שיטות השתלת שיער

Follicular Unit Extraction - FUE - (חילוץ יחידה פוליקולרית)

טכניקה אמינה בה מבצעים את ההשתלה באופן ידני ומטפלים בנפרד בכל זקיק. עושים חתכים קטנים מעין ניקובים זעירים בקרקפת כדי להסיר זקיקים בודדים מהאזור התורם של הקרקפת, עד שלמנתח יש מספיק זקיקים (יכול להגיע עד ל-5,000 זקיקים בטיפול יחיד), כדי לכסות את כל האזור הנתרם.

  • היתרון של השיטה – ניתן לבצע כיסוי רחב יותר של השתלה על הקרקפת
  • החיסרון של השיטה – יש לגלח את כל הראש של המושתל

Direct Hair Implant -DHI - (השתלת שיער ישירה)

הטכניקה העדכנית ביותר בתחום השתלת שיער, שתופסת תאוצה ברחבי העולם. היא נחשבת ישירה מאחר שהתהליך הוא הוצאה של זקיקי שיער מהאזור התורם באמצעות עט טיטניום מיוחד, ואז מעבירים את הזקיק ישירות למקום ההשתלה, באמצעות מחט עדינה. השיטה מוגבלת לתהליך של עד 3,500 זקיקים בטיפול יחיד ולכן מתאימה לכיסוי שטחים קטנים יותר של התקרחות.

  • יתרונות השיטה – פחות פולשנית, אין צורך בגילוח של הקרקפת, תוצאות יעילות יותר.
  • חסרונות השיטה – מתאימה למקרי התקרחות קלים יחסית, מאחר והיא מכסה שטחי שיער מצומצמים

אחרי השתלת שיער בטוריקה יכולים לעבור 3-4 חודשים עד להתחלת צמיחת שיער חדש. רוב השערות החדשות אמורות לצמוח 8 חודשים לאחר ההליך, אך יכולים לחלוף עד 18 חודשים עד שהשיער המושתל מגיע לבשלות. יחד עם זאת, השתלת שיער בטורקיה מבוססת על שחזור השיערה בלבד והיא אינה משפיעה על המשך הנשירה ותהליכי ההתקרחות. לכן, חשוב לא פחות להמשיך ולטפל באיזור בטיפולים אשר יעזרו להימנע מנשירה חוזרת, בתהליכים המתאימים במקביל לביצוע ההשתלה ולאחריה. ישנם שני סוגי טיפולים כאלו: טיפולי PRP וטיפולי PRF.

טיפולי המשך PRF ו- PRP

טיפולים אלו מבוססים שיטות טבעיות, אשר משפרות את שיעורי הישרדותם של זקיקי השיער המושתלים. הם יכולים להפוך את זקיקי השיער המושתלים ואת הזקיקים הקיימים לחזקים, עבים ובריאים יותר. זו גם הסיבה אגב, שהם ידועים כמסייעים גם בטיפול בנשירת שיער ומניעתו באופן כללי לאנשים אשר סובלים מנשירה מסיבית, גם אם לא עברו השתלת שיער.

בבסיסם, טיפולים אלו דומים: בשניהם נלקחת דגימת דם, הפלזמה מבודדת ומוזרקת באותה הטכניקה לאזור המטופל. אך יש ביניהם הבדל מהותי:

 • בטיפול ה- PRP, התרכיז המופק הוא נטול תאי דם לבנים ותאי גזע אשר משפרים את איכויות הריפוי של התרכיז ומעודדים חידוש רקמות, בעוד שתרכיז ה-PRF לא מופרד לחלוטין מרכיבים אלו. כמו כן, כמות טסיות הדם המצויה בטיפול ה-PRP גדולה פי 2 עד 5 מהכמות המצויה בדם.

בטיפול ה- PRF לעומת זאת, כמות טסיות הדם גדולה פי 10 מהכמות המצויה בדם. חשיבותן של טסיות הדם היא גבוהה, שכן היא מפרישה חומרי גדילה. בנוסף, תהליך סירכוז זה הינו איטי יותר, כלומר מכשיר הצנטריפוגה מסתובב במהירות יחסית איטית יותר, מה שמשפיע לחיוב על הרכבו של תרכיז הדם. התרכיז המופק בתהליך זה אינו מופרד מתאי הדם הלבנים אשר – כאמור, משפרים איכויות הריפוי שלו ובמהלכו גם מופק חלבון “פיברין” (חלבון בלתי מסיס), אשר תורם למניעת קרישת דם ומאריך את משך פעולתם של חומרי הגדילה.

מעוניין/ת בשיחת ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותך!
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.

השתלת שיער בטורקיה לנשים בעזרת דיזנהאוז מדיקל

אמנם עולם השתלת שיער נקשר ברוב הפעמים לגברים הסובלים מהתקרחות, אך נשים רבות הסובלות משיער דליל ונשירה מסיבית פונות גם הן לטיפולי השתלת שיער לא פעם. השיטה המקובלת והטובה ביותר להשתלת שיער לנשים, נקראת: DHI – Direct Hair Implantation. בשיטה זו, בשלב הראשון מוציאים את זקיקי השערה מהאזור התורם בעזרת עט טיטניום ייעודי ולאחר מכן מתבצעת ההשתלה.

יתרונות השיטה

 • בשיטה זו הזקיקים נלקחים רק מהאיזור התורם, כך שאין צורך בגילוח ראשה של המטופלת.
 • מי שמפחדת ממחטים (וגם מי שלא) תשמח לדעת שהשתלה זו מתבצעת באמצעות מחט קטנה ופחות פולשנית מהמחטים בשיטות אחרות
 • בשיטה זו ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס”מ אחד. זאת לעומת כ- 55 זקיקים המושתלים בכל ס”מ בשיטת FUE
 • כל זקיק שערה מוכנס בנפרד מעט הטיטניום למזרק, ומהמזרק למקום הנתרם – מה שתורם לדיוק גבוה יותר לכל זקיק וזקיק
 • בשיטה זו הזקיקים שוהים פחות זמן מחוץ לגוף מאשר בשיטת FUE, מה שמפחית את הסיכוי בפגיעתם, מפחית את הכאב וכן מאיץ את זמן ההחלמה

כמו השתלות שיער לגברים, גם השתלות שיער לנשים ובטיפולי אסתטיקה שונים כגון השתלת שיער בגבות ועוד, דיזנהאוז מדיקל מספקת שירות מקיף של תיאום טיסות, מלונות איכותיים, הסעות עם נהג צמוד וליווי בעברית; כל זאת על מנת שיבינו כל מה שקורה בתהליך הרפואי ומסביב וירגישו בנוח גם כשהם לא בישראל.

על "אור החיים" שמעתם?

ייחודה של דיזנהאוז, הוא הנסיון הרב שלה ובמוניטין שצברה עם השנים. התשתיות המקצועיות שהיא מציעה, מאפשרות ללקוחותיה להנות מחבילות אטרקטיביות המציעות את כל השירותים שנכתבו מעלה, כולל טיפולים בבית החולים היהודי “אור החיים” – אחד מהמוסדות הרפואיים המפורסמים, המכובדים והמובילים באיסטנבול, בו הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מומחים בעלי שם.

בית החולים נוסד בסוף המאה ה- 19 וכיום משמש כבית חולים כללי שידוע בסטנדרטים הגבוהים של טיפול. הוא ממוקם ברובע בלט בשכונת איוואן סיראי. הבניין הוא אטרקציה תיירותית היסטורית גם כיום. 

בנוסף לשירותיו הרפואיים, בית החולים משמש גם כמוסד מחקר הקשור למספר אוניברסיטאות ומוסדות רפואיים בטורקיה ומחוצה לה. בית החולים שם לעצמו למטרה להישאר מעודכן בכל התפתחות והתקדמות טכנולוגית רפואית ובשיטות טיפול, כדי להעניק את השירות הטוב והחדשני ביותר למטופליו.

בית החולים שמר לאורך השנים על האופי היהודי הייחודי שלו; האוכל בו כשר, על הדלתות יש מזוזות, יש בו בית כנסת פעיל, העומד לרשות הרופאים והמטופלים, ואפשר להסתדר בו גם בעברית. עושים השתלת שיער בטורקיה במוסד רפואי מוכר, מכובד, מקצועי עם הרגשת ביטחון של בית.

מיהם הרופאים המטפלים?

דיזנהאוז מדיקל שמאז ומתמיד שמה את צרכי הלקוחות בראש מעייניה דאגה, לא רק למצוא להם מוסד רפואי מקצועי מהדרגה הראשונה – שגם נותן תחושה של בית – אלא שכל התהליכים הרפואיים-אסתטיים יבוצעו על ידי רופאים מקצועיים, מומחים בתחומם.

הרופאה המובילה של מערך השתלות השיער היא ד”ר חנדאן, אשר מנהלת את מרכז השתלות השיער בבית החולים “אור חיים”, והיא בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום ונחשבת למומחית בהשתלות שיער.

מעוניין/ת בשיחת ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותך!
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.

הדברים שהכי חשוב לדעת לפני ואחרי השתלת שיער בטורקיה

חברת דיזנהאוז מדיקל מתייחסת לכל טיפול אסתטי מא’ ועד ת’; כלומר היא מציעה ללקוחות חבילה הכוללת את כל מה שקורה לפני ההליך וגם לאחריו. החבילה כוללת ארגון טיסות לטורקיה כך שבה המטופל לא יבזבז זמן, ולוחות הזמנים יהיו אופטימליות לצרכיו, הסעה עם נהג צמוד שמחכה למטופל בשדה התעופה ומסיע אותו ישירות לטיפול.
לאחר הטיפול הוא יכול להחליט אם ברצונו ללכת לנוח בבית המלון ולטוס חזרה לישראל, או להישאר לנוח באיסטנבול מספר ימים ולבלות בה לפי רצונו. ישנן אטרקציות מעניינות באיסטנבול, מרכזי קניות הומים עם מותגים במחירים סבירים או כל דבר אחר שמתחשק לעשות. בכל מקרה והחלטה שמצבצע המטופל, ישנן הנחיות רפואיות שיינתנו לו ע”י הרופא לאחר ההשתלה, עליהן חובה לשמור. ריכזנו עבורכם רשימה קצרה של “עשה” ו”אל תעשה” אחרי השתלת שיער:

עשה:

 • יש להקפיד על הנחיות הרופא המטפל כיצד לטפל בקרקפת, מתי להתחיל לחפוף את השיער, ומתי לחזור לטיפולי המשך ולפגישות מעקב;
 • לקחת תרופות במידה והרופא חשב שיש בזה צורך, כולל משככי כאבים, אנטיביוטיקה ותרופות אנטי דלקתיות אחרות;
 • לשמור על הקרקפת נקייה ויבשה כדי למנוע זיהום;
 • להשתמש בכיסוי מגן או בכובע שלא לוחץ על הקרקפת;
 • להיות סבלניים ולתת לשיער המושתל את הזמן להשתרש ולצמוח. 

אל תעשה:

 • לא לחשוף את הראש לשמש במשך שבועיים עד חודש;
 • לא לגעת, לשפשף או לגרד את הקרקפת לפחות ב-10 הימים הראשונים לאחר ההליך. הדבר עלול לפגוע בזקיקי השיער המושתלים, ולהפריע לתהליך הריפוי;
 • לא להשתמש במוצרי שיער או בכלי עיצוב לפחות 10-14 ימים לאחר ההליך. זה כולל ג’ל לשיער, ספריי שיער ומייבשי שיער;
 • לא לצבוע את השיער עד כ-3 חודשים לאחר ההשתלה;
 • לא לעסוק בפעילויות מאומצות שעלולות לגרום להזעה או להעלות לחץ דם, כגון פעילות גופנית, לפחות שבוע לאחר ההליך;
 • לא לצרוך אלכוהול או לעשן סיגריות לפחות שבוע לאחר ההליך, שכן חומרים אלו עלולים להפריע לתהליך הריפוי;
 • לא לשחות או ללכת לסאונה כחודשיים לאחר ההליך.

השתלת שיער בטורקיה בהשוואה לישראל

טורקיה היא אחד היעדים הפופולריים לתיירות מרפא בעיקר לאנשים המעוניינים בטיפולים אסתטיים כמו השתלת שיער לנשים ולגברים כמו גם השתלת שיער בגבות.

אם נשאלת השאלה למה להרחיק עד טורקיה כדי לעבור תהליך רפואי מסוג זה, התשובה היא פשוטה: 

 • עלויות – אחד היתרונות העיקריים של בחירת טורקיה כיעד להשתלת שיער הוא העלות. הליך השתלת שיער מחיר בטורקיה בדרך כלל משתלם הרבה יותר מאשר בישראל, עם מחירים שיכולים להיות נמוכים עד 50%. יתרון זה מתרחב גם על שירותים רפואיים אחרים כמו בדיקות MRI, הזרקת בוטוקס ועוד, מה שהופך את טורקיה ליעד אטרקטיבי עבור תיירים רפואיים המחפשים טיפול באיכות גבוהה בעלות נמוכה יותר.
 • איכות הטיפול – בעוד שעלות השתלת שיער היא גורם חשוב, איכות הטיפול הניתן היא גם קריטית. לטורקיה מערכת בריאות מבוססת ובעלת מוניטין, עם מנתחים רבים מנוסים ומיומנים המתמחים בהשתלות שיער. למעשה, טורקיה נחשבת למובילה עולמית בתחום השתלת שיער, עם מרפאות ובתי חולים רבים המציעים טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות כמו לדוגמה בית החולים היהודי “אור חיים”. 
 • נסיעות ולינה – נכון, אם עוברים את התהליך בישראל אפשר להיות בבית אבל כדאי לזכור שטורקיה היא יעד תיירותי פופולרי, וככזו, יש לה תעשיית תיירות מפותחת עם אפשרויות רבות ללינה, אוכל ובידור, ואפשר לשלב בין תיירות לטיפול. דיזנהאוז מדיקל מציעה למטופלים חבילות שוות הכוללות טיסות, ליווי צמוד בעברית, הסעות, טיפול רפואי-אסתטי, מלונות למשך ההליך ולתקופת החלמה הכל לפי רצונו של המטופל.

מעוניין/ת בשיחת ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותך!
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.

אנחנו כאן כדי לענות על הכל

שאלות נפוצות ותשובות

איזה נסיון יש לרופאים?

צוות הרופאים שלנו בעלי ניסיון של למעלה מ-20 שנה ואלפי טיפולים שהפכו לסיפורי הצלחה.

מה החבילה כוללת?

כחברת תיירות-מרפא עם ותק רב וניסיון בתחום, אנו מציעים חבילות שכוללות את כלל השירותים הנדרשים: טיסות נוחות, מלונות טובים, העברות, ליווי צמוד בעברית, רופאים מומחים, ביטוח כנגד רשלנות רפואית, תרופות נלוות ועוד.

כמה עולה השתלת שיער?

בהשתלת שיער, המחיר נקבע על פי מספר פרמטרים כמו למשל האם שיטת ההשתלה היא FUE או DHI, האם המטופל יהיה מעוניין בטיפולי המשך כמו PRP, שיהיו כלולים בתהליך, כמה זקיקי שיער הרופא יצטרך להשתיל, ועוד פרמטרים בהתאם לצרכים של כל לקוח. השתלת שיער בישראל נחשבת לתהליך יקר והמחירים ינועו בין 15,000ש"ח - 30,000 ש"ח כל מקרה לגופו. במקומות אחרים כמו טורקיה המחיר יכול לנוע בין 10,000ש"ח – 13,000 ש"ח.

החל מאיזה גיל ניתן לעשות השתלת שיער?

בגדול, כל אחד יכול לעבור תהליך השתלת שיער בכל גיל מעל 18, אך כדי שהתהליך יהיה אפקטיבי מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה ולקבל חוות דעת מקצועית. רופאים רבים ממליצים (גם לנשים וגם לגברים) לא לעבור תהליך השתלה לפני גיל 25, שאז ניתן כבר לראות דפוסי התקרחות כדי שהטיפול יהיה אופטימלי יותר, למרות שאצל נשים, אחוז ניכר מתחילות לחוות דילול שיער בעיקר החל משנות ה-40 והלאה, כך שיש סיכוי שרק מגיל זה הן ירגישו צורך בהשתלה.

האם אני מקבל ביטוח?

החבילות שלנו כוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית ואנחנו היחידים שמציעים זאת כחלק מחבילה מלאה ומקצועית מהשלב הראשון ועד האחרון.

מהם תנאי התשלום?

התשלום נעשה בישראל וניתן לפרוש אותו לתשלומים. ניתנת חשבונית מלאה על הכל.

כמה זמן לוקח לשיער לצמוח אחרי השתלת שיער?

ניתן לראות צמיחת פלומה כשלושה עד ארבעה חודשים לאחר סיום תהליך ההשתלה. במשך החודשים לאחר מכן, השיער מתחזק, ולרוב לאחר כשמונה חודשים ניתן לראות שיער חזק באזור ההשתלה. חשוב לציין שכיום ישנם טיפולי המשך מסוג Platelet Rich Plasma, או בקיצור PRP, - טיפול של פלזמה עשירה בטסיות מדמו של המטופל, עשירה בחומרים חיוניים להתפתחות תקינה של שורשי השיער כשמזריקים לקרקפת היא תורמת להתאוששות מהירה, לעידוד צמיחה מחדש וחיזוק השיער המושתל.

איך עושים השתלת שיער?

השתלת שיער כוללת הסרת זקיקי שיער מאזור תורם, בדרך כלל מהחלק האחורי של הראש, והשתלתם לאזורים עם נשירת שיער או שיער דליל. זה נעשה בדרך כלל באמצעות אחת משתי טכניקות: FUE – Follicular Unit Extraction ו - DHI – Direct Hair Implant. הצלחת התהליך תלויה בגורמים כמו איכות וכמות השיער התורם, מצב שיער הלקוח, ומיומנותו וניסיונו של המנתח. טיפול נאות לאחר הניתוח חשוב גם הוא לתוצאה מוצלחת.

מתי מותר להסתפר אחרי השתלת שיער?

הזמן שיש לחכות עד שניתן להסתפר, תלוי בשיטת ההשתלה בה השתמש הרופא בתהליך. במידה וההשתלה בוצעה בשיטת FUE מומלץ להמתין לפחות כחודש לפני שהולכים להסתפר או לסדר את השיער. ויש ליידע את הספר.
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל