המומחים שלנו
לאסתטיקה דנטלית

הרופאים של דיזנהאוז-מדיקל הם מטובי הסגל הרפואי בטורקיה!

המומחים שלנו
לאסתטיקה דנטלית

99% אחוזי הצלחה

טיפולים בשיטות המתקדמות בעולם

ליווי מלא בעברית

ניסיון רב שנים

ד"ר אמרה דנקטש
Dr. Emre TEKTAŞ

ד"ר דנקטש הוא בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה וסיים את לימודיו בשנת 2004. בשנת 2007 התמחה בהשתלות זימר באקדמיה לרפואת שיניים אסתטית. באביב 2008 השתתף בפרויקט לאונרדו דה וינצ'י ללימודי רפואה בספרד. בשנת 2015 השתתף בקורסים בארצות הברית ולאחר מכן החל לעבוד בפיקאסו דנטל.

ד"ר מהמוט גנץ'
Dr. Mahmut GENÇ

ד"ר גנץ' הוא בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת הג'טפה באנקרה. לאחר שעבד במספר מרפאות, הצטרף ב-2011 למרפאת השיניים פיקאסו דנטל. תחומי התמחותו כוללים אסתטיקה דנטלית, עיצוב חיוך, ויישור שיניים באמצעות פלטות שקופות. ד"ר גנץ' חבר באגודה לרפואת שיניים אסתטית - EDAD.

ד"ר האנדה אקדניז
Dr. Hande Akdeniz

ד"ר אקדניז היא מומחית לאסתטיקה דנטלית. היא סיימה את לימודיה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת איסטנבול בשנת 2014, במלגת הצטיינות יתרה. מאז היא קיבלה מימון מלא לקידום מחקרים בתחום ובמקביל היא משמשת כרופאה בבית הרופאים לרפואת השיניים של פיקאסו דנטל.

ד"ר מהמט אלטינסוי
Dr. Mehmet ALTINSOY

ד"ר אלטינסוי רק בן 37, וכבר עם 14 שנות ניסיון בטיפולי שיניים. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה בשנת 2005, ולאחר מכן השתתף בקורסים ובסמינרים רבים בתחום השתלות השיניים, זירקוניום ואסתטיקה דנטלית.

ד"ר עלי סרקן קוטלו
DR. ALI SERKAN KUTLU

ד"ר עלי סרקאן קוטלו סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה בשנת 2004. לפיקאסו דנטל הצטרף בשנת 2013. הציג את עבודותיו בסמינרים בינלאומיים רבים.

ד"ר באריש קאיינר
Dr. Barış KAYNAR

ד"ר באריש קאיינר לאחר סיום לימודיו החל ללמוד בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת איסטנבול אותה סיים בהצטיינות בשנת 2009. השתתף בסמינרים רבים לשיטות רפואת שיניים מודרניים.

ד"ר פרוק אגוטלו
Dr. Faruk ÖĞÜTLÜ

ד"ר אגוטלו הוא מומחה לכירורגיית פה, שיניים ולסת. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת השיניים באוניברסיטת איסטנבול בשנת 2011. כבר באותה השנה הוא החל לעבוד כעוזר מחקר במחלקה לכירורגיית פה ולסת באוניברסיטת גזי. הוא סיים את עבודת הדוקטורט שלו בנושא "ניתוח שורש מודרני" בשנת 2016, והציג את עבודתו בקונגרסים מדעיים ברחבי העולם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לוגו דיזנהאוז מדיקל