תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

המומחים שלנו
לאסתטיקה דנטלית

הרופאים של דיזנהאוז-מדיקל הם מטובי הסגל הרפואי בטורקיה!

המומחים שלנו
לאסתטיקה דנטלית

רופא שיניים

99% אחוזי הצלחה

טיפולים בשיטות המתקדמות בעולם

ליווי מלא בעברית

ניסיון רב שנים

צוות הרופאים המומחים של מרפאת "פיקאסו-דנטל":

ד"ר מהמט אלטינסוי
Dr. Mehmet ALTINSOY

מנכ"ל מרפאת פיקאסו-דנטל. דר. מחמט אלטינסוי MSC. בעל 17 שנות ניסיון בטיפולי שיניים. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה בשנת 2005, ולאחר מכן השתתף בקורסים ובסמינרים רבים בתחום השתלות השיניים, זירקוניום ואסתטיקה דנטלית. עם הניסיון הרב שצבר במשך השנים, ד"ר מהמט לא הפסיק לרגע את הלמידה והאקדמיה, והשתלב בקורסים מקצועיים בכל העולם בכדי להביא למטופלים את מיטב החידושים בתחום.

ד"ר אמרה דנקטש
Dr. Emre TEKTAŞ

ד"ר דנקטש הוא בוגר הפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה וסיים את לימודיו בשנת 2004. בשנת 2007 התמחה בהשתלות זימר באקדמיה לרפואת שיניים אסתטית. באביב 2008 השתתף בפרויקט לאונרדו דה וינצ'י ללימודי רפואה בספרד. בשנת 2015 השתתף בקורסים בארצות הברית ולאחר מכן החל לעבוד בפיקאסו דנטל.

ד"ר פרוק אגוטלו
Dr. Faruk ÖĞÜTLÜ

ד"ר אגוטלו הוא מומחה לכירורגיית פה, שיניים ולסת. הוא סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת השיניים באוניברסיטת איסטנבול בשנת 2011. כבר באותה השנה הוא החל לעבוד כעוזר מחקר במחלקה לכירורגיית פה ולסת באוניברסיטת גזי. הוא סיים את עבודת הדוקטורט שלו בנושא "ניתוח שורש מודרני" בשנת 2016, והציג את עבודתו בקונגרסים מדעיים ברחבי העולם.


.

ד"ר האנדה אקדניז
Dr. Hande Akdeniz

ד"ר אקדניז היא מומחית לאסתטיקה דנטלית. היא סיימה את לימודיה בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת איסטנבול בשנת 2014, במלגת הצטיינות יתרה. מאז היא קיבלה מימון מלא לקידום מחקרים בתחום ובמקביל היא משמשת כרופאה בבית הרופאים לרפואת השיניים של פיקאסו דנטל.

ד"ר עלי סרקן קוטלו
DR. ALI SERKAN KUTLU

ד"ר עלי סרקאן קוטלו סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת אנקרה בשנת 2004. לפיקאסו דנטל הצטרף בשנת 2013. הציג את עבודותיו בסמינרים בינלאומיים רבים.

ד"ר באריש קאיינר
Dr. Barış KAYNAR

לאחר סיום לימודיו, החל ללמוד בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטת איסטנבול אותה סיים בהצטיינות בשנת 2009. השתתף בסמינרים רבים לשיטות רפואת שיניים מודרניים.

מעוניין/ת בשיחת ייעוץ?

נשמח לעמוד לשירותך!
השאר/י פרטים ונחזור אליך בהקדם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל