תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

השתלות שיער לנשים

סובלת מהתקרחות? זה מתחיל להפריע? הגיע הזמן לטפל בזה!
דיזנהאוז מדיקל היא הפתרון המושלם בשבילך

השתלות שיער לנשים

אישה עם שיער ורוח

השארת פרטים זה הדבר היחידי שעומד בינך לבין שיער מלא

השתלת שיער לנשים בטורקיה עם
דיזנהאוז מדיקל

השתלת שיער לנשים בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

נשירת שיער אינה נחלתם הבלעדית של גברים. לא מעט נשים סובלות משיער דליל ומאובדן שיער, אך בזמן שהחברה מתייחסת בסלחנות ואף באהדה לגברים מקריחים, נשים סובלות מביקורת אכזרית כששיער ראשן נושר. איננו מדברים על הליך ההתחדשות הטבעי של השיער שבו ניתן לראות קבוצת שיערות על המברשת, אלא על אובדן משמעותי שמעניק מראה דליל הגורם לירידה בביטחון העצמי. כפי שתהליך ההתקרחות אינו בלעדי לגברים, כך גם השתלת שיער בטורקיה אינה פתרון גברי בלבד, אלא פתרון אידאלי לנשים הרוצות להשיב מראה צעיר וטבעי לשיערן.

ממה נגרמת ההתקרחות הנשית ומהן הסיבות לשיער דליל?

ישנן מספר סיבות לנשירת שיער ומראה דליל, בין הנפוצות ניתן למנות מגוון סיבות גופניות כמו תזונה לקויה, דיאטות קשות שצברו פופולאריות אך אין להן תמיכה רפואית, מחסור בוויטמינים, ריבוי סלסולים, החלקות, וצבע בשיער או תכשירים כימיקליים קשים שגורמים נזק לשיער לאורך זמן, שינויים הורמונליים בעקבות היריון, לידה וגיל המעבר. כמו בתחומים רפואיים אחרים, ישנן גם סיבות נפשיות שעלולות לגרום לנזק גופני, במקרה זה נשירת שיער, כמו למשל טראומות נפשיות ולחץ שגורם למצב נפשי רעוע.

מה הן השיטות להשתלת שיער?

שיטה זו נחשבת לשיטה החדשנית בתחום, במסגרתה לא נדרש לגלח את כל ראשה של המושתלת והזקיקים נלקחים רק מהאזור התורם. תחילה מוציאים את זקיקי השערה בעזרת עט טיטניום מיוחד ולאחר מכן מבצעים את ההשתלה עם מחט קטנה שנחשבת פחות פולשנית משיטות אחרות. כל זקיק שערה מוכנס באופן נפרד ישירות אל המזרק ולאחר מכן מוזרק למקום הרצוי.
עובדה מעניינת: בשיטה זו ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס"מ אחד, שזה כ-81% יותר בכל סנטימטר בהשוואה לשיטה הנפוצה של FUE.

מדוע טכניקת DHI נחשבת לשיטה הטובה ביותר?

להשתלת שיער בשיטת DHI יש מספר יתרונות; ראשית, ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס”מ אחד לעומת 55 זקיקים בס”מ בשיטת FUE, כ-81% יותר בכל סנטימטר! בטכניקת DHI השתלים מועברים לתוך עט הטיטניום הייחודית וממנה השתל נכנס אל מחט חלולה שנמצא בקצה העט, למעשה ישירות אל המזרק. כך ניתן להזריק את הזקיקים בזווית מדויקת למקום ההשתלה בקרקפת. זאת לעומת טכניקת FUE שבה יש ליצור תעלות שאליהן מחדירים את זקיק השערה. בשיטת DHI השתלים שוהים פחות זמן מחוץ לגוף מה שמבטיח השתלת זקיקים בריאים יותר, וכאמור – לראשה של המטופלת נגרם פחות כאב וזמן ההחלמה מהיר במיוחד. 

טיפול בשיטת DHI חשוב יותר לנשים מאשר לגברים, כיוון שלגברים אין בעיה לגלח את ראשם כדי לבצע את הליך השתלת השיער, בעוד שנשים יעדיפו להימנע מגילוח הקרקפת. בכל מקרה, הצוות הרפואי בבית החולים היהודי בטורקיה יבצע עבורך אבחון מלא ויסביר לך את ההבדלים בין הטכניקות השונות ומה השיטה הטובה ביותר עבורך.

ומהו טיפול PRP?

לטיפול פלזמה עשירה בטסיות , Platelet Rich Plasma או בקיצור PRP, יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים. בטיפול זה מזריקים את דמו של המטופל לאזורים שונים בקרקפת. זהו טיפול בטוח שהוכח כיעיל במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. הטיפול הזה יכול להוות טיפול משלים או תומך בהשתלת שיער ולחזק את התוצאות. טיפול מקצועי יכלול הזרקת PRP ראשונה כבר במעמד השתלת השיער.

מה הן ההגבלות לאחר הליך השתלת שיער?

אין כל מניעה לחזור לשגרה כבר ביום למחרת השתלת השיער. ישנן הגבלות קלות בימים הראשונים, אך כשמתייחסים לשנים ארוכות עם שיער מלא ובריא ההגבלות הללו הופכות למחיר זעום ששווה לגמרי לעמוד בו.

בשבוע הראשון שלאחר ההשתלה יש לחפוף את הראש באופן שיוסבר לך על ידי הרופא. יש לחפוף בקצף מיוחד לחיטוי ומבלי לעסות את הראש, אלא בטפיחות קלות. את הראש יש לשטוף תחת מים פושרים ובזרם חלש.

בחודש שלאחר מכן יש לחפוף בשמפו מיוחד על פי הוראת הרופא שביצע את השתלת השיער. ניתן לעסות את האזור המושתל ויש להגביר את לחץ העיסוי מדי יום. העיסוי מסייע להחלמת הגלדים והאזור המושתל.

בחודש הראשון אין לחבוש קסדה. יש לחבוש כובע רק אם יש שמש, גשם או אבק. לאחר מכן ניתן לחבוש כובעים וקסדות באופן רגיל. אין לבצע פעילות גופנית בחודש הראשון. לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה. הרופא המטפל יסביר לך על משך הזמן המומלץ להימנע מעישון וצריכת אלכוהול.

תהליך ההחלמה

השתלת שיער בטכניקת DHI היא בטוחה עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אולם, חשוב לזכור שמדובר בהליך כירורגי ועור הקרקפת רגיש מאוד לאחריו. הצוות הרפואי יבחן את מצבך בתום הטיפול וייתן לך תרופות נגד כאבים אם תחושי צורך בכך. בימים הראשונים שלאחר השתלת השיער עלייך ליטול תרופה אנטיביוטית או תרופות אנטי-דלקתיות. פרק הזמן הממוצע בין השתלת השיער עד חזרתן של המטופלות לעבודה סדירה נע בין כיומיים עד חמישה ימים, כל אחת וקצב החלמתה. אל תיבהלי, כשבשבועות שלאחר הניתוח תראי את השיער החדש נושר. זהו חלק מהתהליך וצמיחת השיער החדש תחל בחודשים שלאחר מכן.

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה ולא בבית, בישראל?

בשנים האחרונות טורקיה הפכה למעצמת השתלות שיער. בוודאי ראיתן בחדשות בכלי התקשורת השונים דיווחים על טרנד השתלות השיער לנשים. אולם, לא מדובר בסתם תופעה חולפת, אלא ברופאים המנוסים ביותר בעולם ששואבים אליהם מטופלים מארה”ב, מאירופה ואף מישראל. הרופאים עמם אנו עובדים מתמחים גם בהשתלת שיער לנשים בשיטה המתקדמת ביותר. לפי הערכות שונות, רק באיסטנבול מתבצעות יותר מ-1,000 השתלות שיער ביום. בישראל לעומת זאת, מספר מצומצם של רופאים עוסק בתחום. מחיר השתלת השיער בישראל עלול להגיע לפי שלושה או ארבעה ממחיר השתלת שיער בטורקיה. גם לאחר התשלום על הטיסות והמלון תשלמי הרבה פחות על השתלת שיער בטורקיה בהשוואה לישראל.

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז-מדיקל?

כשזה מגיע להשתלות שיער – לא מתפשרים! בטורקיה פועלות עשרות רבות של מרפאות להשתלות שיער. הרגולציה הנמוכה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. מרפאות רבות מכשירות אנשים ממקצועות שונים להיות טכנאים, מה שמאפשר להציע עלויות נמוכות במיוחד. הרופאים שעמם “דיזהנאוז-מדיקל” בחרה לשתף פעולה כדי להוביל את המחלקה בבית החולים הם הטובים ביותר בטורקיה וברשותם אלפי ניתוחים מוצלחים. 

ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. לצדה יעבוד ד”ר אמרה גונן (Emre Gönen) מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. צוות הרופאים המקצועי שלנו מוכשר להעניק טיפולי השתלה בשיטות המתקדמת בעולם, לרבות DHI ו-FUE, והחבילות שלנו כוללות טיפול PRP ראשון במעמד הביקור בטורקיה. לצד כל זאת, נציג דובר עברית שלנו מלווה את כל התהליך משיחת הייעוץ הראשונה ועד לנחיתה חזרה, לרבות במעמד הטיפול בטורקיה. 

את ועוד, “דיזנהאוז-מדיקל” מייצגת בבלעדיות עולמית את בית החולים היהודי “אור החיים” שבאיסטנבול, בו נערכים טיפולים השתלות השיער. בבית החולים היהודי בטורקיה כל הצוות הרפואי הם אחים או אחיות מוסמכים, בית החולים אינו מעסיק צוותים ללא הסמכה רפואית בתחום. זאת ועוד, חדרי הניתוח של בית החולים היהודי, בהם מבוצעות השתלות השיער של “דיזנהאוז-מדיקל”, פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. השתלת שיער בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, אפילו הרצפה סטרילית. מערכת המיזוג אינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש. הבחירה שלנו בבית החולים היהודי מעניקה לכם/ן יתרון נוסף – הרגשה כמו בבית בזמן טיפול המתבצע בחו”ל. למרות שבית החולים “אור החיים” בטורקיה הוא בית חולים כללי, הוא עדיין שומר על סממנים יהודיים. במטבח בית החולים מוגש אוכל כשר, על דלתות החדרים מותקנות מזוזות ומוצע בית כנסת פעיל לנוחות המתפללים והמתפללות.

“דיזנהאוז-מדיקל” היא חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, המציעה מענה הוליסטי ומקיף לטיפולי אסתטיקה מגוונים. היא הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש שירותי רפואה בטוחים ואיכותיים במחירים נוחים. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט ולהתמקד בתוצאות, אנו מציעים חבילות הכוללות את כל השירותים הנדרשים; החל מהטיסה, דרך המלון, ההעברות, הביטוחים וכלה בעיקר – הטיפולים הרפואיים. כל זאת, במתן דגש על תחושות הביטחון והביתיות שאתם מצפים להן בעודכם נכנסים לתהליך משנה חיים. עם ידע וניסיון עשירים בעולומות הרפואה והתיירות, אנו מציעים חבילות אטרקטיביות המקנות שקט וביטחון בתיאום.

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותייה הייחודיים והמהותיים:

  • ליווי צמוד בשפה העברית
  • טיפול מקצועי מטעם טובי הסגל הרפואי בטורקיה
  • טיפול בשיטות המתקדמות ביותר בעולם, לרבות טיפול PRP ראשון כלול
  • הטיפולים נערכים בבית החולים היהודי הכפוף לרגולציה מחמירה 
  • חבילות הכוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית
  • טיסות סדירות ונוחות של Turkish Airlines
  • לינה במלונות 5 כוכבים הנמצאים בקרבת מקומות הטיפול
  • העברות במקום כלולות בחבילה

אנו נתאם עבורך את הטיפול המתאים, נטיס אותך בטיסה סדירה ונוחה, נעביר אותך מנמל התעופה אל המלון שנתאם עבורך ונלווה אותך בעברית מהרגע הראשון, לאורך הביקור בטורקיה ועד הנחיתה חזרה. השתלת שיער לטיפול בהתקרחות לנשים ובשיער דליל היא פתרון מושלם במחיר משתלם. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אינך משלימה עם מראה השיער שלך, עומדת בפנייך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת להחזיר לעצמך שיער צפוף ובריא. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונדאג לסייע לך להגיע למראה שבו את מעוניינת.

התמונות מדברות בעד עצמן

מטופלות מספרות

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואבחנה בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל