תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

בית החולים היהודי “אור החיים”

Or ahayim hospital

תחום תיירות המרפא הוא תחום שהולך וצובר תאוצה. סיבות מגוונות מובילות מטופלים לבחור בהליך רפואי במדינה אחרת. לפעמים הבחירה נשענת על הבדלים משמעותיים בעלויות הטיפול במדינה זרה ולפעמים איכות המטפלים הנושאים שם עולמי בתחומם – מצדיקה תשלום גבוה יותר לקיום טיפול במדינה זרה. במקרים מיוחדים, מטופלים מצליחים לאתר את השילוב של שתי הסיבות יחדיו.

להרגיש כמו בבית בארץ זרה

טיפול רפואי בארץ זרה הוא דבר מורכב; המרחק מהמשפחה והחברים, התרבות השונה, חוסר הוודאות בדבר הרקע של הצוות המטפל, השפה הזרה ובאופן כללי – היעדר תחושת הביטחון בתהליך. הבחירה בטיפול בבית החולים היהודי בטורקיה פותרת את מרבית הקשיים הללו. במסגרת הנציגות הבלעדית שיש ל”דיזנהאוז-מדיקל” בבית החולים היהודי “אור החיים”, נעשה הכל כדי שתרגישו הכי קרוב לבית. למרות שבית החולים היהודי בטורקיה משמש כיום כבית חולים כללי, הוא עדיין שומר על סממנים יהודיים. כך למשל, במטבח בית החולים מוגש אוכל כשר, על דלתות החדרים מותקנות מזוזות ואפילו קיים בו בית כנסת פעיל לנוחות המתפללים. כמו כן, התהליך מוצע בליווי מלא בעברית המגשר על פערי השפה והתרבות שעלולים להתעורר.

בנוסף, בבית החולים מופעלת רגולציה חמורה יותר ממה שקובע החוק הטורקי למרפאות במדינה ומוטלים עליו חובות שבמרפאות פרטיות לא חייבים לציית להם. זאת ועוד, בדיקות MRI והשתלות שיער בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, לרבות מערכת מיזוג שאינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש.
חשוב לזכור כי השתלת שיער, למרות שהיא נחשבת להליך פשוט בעל סיכונים מועטים, היא הליך כירורגי לכל דבר. במסגרת השתלת השיער מתבצעת הרדמה מקומית, מתבצעות הזרקות וכן נלקחות בדיקות דם. בבית החולים היהודי בטורקיה הטיפול כולו נעשה בידי אנשי צוות שעברו הכשרה של אחים ואחיות והרופאים הטובים והמנוסים ביותר בתחומם.

בית החולים היהודי

בדיקות MRI והשתלות שיער עם הרופאים הטובים ביותר במתקנים הטובים ביותר

בבית החולים היהודי בטורקיה קיימות מחלקות רבות עם הציוד החדיש ביותר. בין המחלקות המובילות ניתן למנות את המחלקה לניתוחי מוח ועצבים, ניתוחי לב ומחלות הקשורות בחזה, טיפול נמרץ, אף-אוזן-גרון, רפואת עור, אורולוגיה, אורתופדיה וכן חדרי ניתוח, מעבדות וצילומי רנטגן.
כעת, במסגרת הנציגות הבלעדית שיש ל”דיזנהאוז-מדיקל”, בית החולים “אור החיים” נכנס לתחום השתלות השיער לגברים ולנשים. המחלקה החדשה מאוישת על ידי שני רופאים עתירי ניסיון בתחום, שמאחוריהם אלפי השתלות שיער מוצלחות.

בית החולים היהודי

ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) היא בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. בין השנים 2015-2012 שימשה כמייסדת המרכז הכירורגי Medient ENT. בשנת 2014 החלה לנהל את המוסד לשיער באיסטנבול ובשנת 2016 ניהלה את שערי תיירות המרפא לניתוחים אסתטיים באיסטנבול. ברזומה שלה למעלה מ-1,000 ניתוחי השתלת שיער מוצלחים. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. בנוסף, ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל מבצעת ניתוחי השתלת גבות וזקן.

בית החולים היהודי

ד”ר אמרה גונן (Emre Gönen) הוא מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. ד”ר גונן ביצע גם מאות ניתוחים מוצלחים של הגדלת שדיים ועיצוב מחדש של הגוף. כעת הוא נכנס גם לתחום השתלות השיער על מנת לתרום מהידע הרב שברשותו גם לתחום הזה.

הבחירה בבית החולים היהודי בטורקיה כמקום האידיאלי לביצוע השתלות השיער ובדיקות MRI היא בשל הרמה הגבוהה של מתקניו וכן תחושת הביתיות שהוא מעניק למטופלים הישראלים. הבחירה ברופאים המטפלים מבוססת על ניסיונם רב השנים. השילוב בין המקצועיות של הצוות המטפל לבין רמת המתקנים של בית החולים לא מותירה ספק – השתלת שיער בבית החולים היהודי בטורקיה היא המשתלמת והבטוחה ביותר. זכרו, מדובר בהליך כירורגי לכל דבר ואינכם רוצים להשאיר את ראשכם בידיים לא מיומנות.

בית החולים היהודי “אור החיים”

בית החולים היהודי
בית החולים היהודי "אור החיים"
בית החולים היהודי "אור החיים" - עמדת טיפול
גינה בבית החולים היהודי בטוריקה
בית החולים היהודי "אור החיים" ממבט למעלה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל