תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

כתרי זרקוניום

סובל/ת מחיוך לא אסתטי? זה מתחיל להפריע? הגיע הזמן לטפל בזה!
דיזנהאוז מדיקל היא הפתרון המושלם בשבילך

כתרי זרקוניום

זירקוניום

השארת פרטים זה הדבר היחידי שעומד בינך לבין חיוך לבן ויפה

כתרי זירקוניה בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

כתרי זירקוניה בטורקיה עם 
דיזנהאוז מדיקל

לא מעט אנשים מתביישים לחייך. פעמים רבות החיוך חושף שיניים וחנייכים במצב אסתטי לא טוב, דבר הגורם לאנשים לאבד את הביטחון העצמי ולחוש אי נוחות בסביבת אחרים. גם שיניים בריאות עלולות להיראות לא טוב ובכך להשפיע על המראה שלכם כשאתם מחייכים. טיפולי אסתטיקה דנטלית משפרים את מראה השיניים, מבהירים את צבע השיניים ומעלימים כתמים.
בשנים האחרונות רפואת השיניים מתפתחת בכל העולם, ותחום עיצוב החיוך תופס תאוצה של ממש. בעת תכנון החיוך נבדקת האסתטיקה הדנטלית של אזור השיניים, המכונה אסתטיקה לבנה, וכן האסתטיקה של אזור החניכיים – אסתטיקה ורודה. לשם כך מעריכים את מצב החניכיים והשיניים באמצעות צילומים מתקדמים, לרבות צילומי רנטגן, כשלבסוף מתקבלת תכנית טיפול לעיצוב חיוך חדש. תחשבו על זה כחיוך של מיליון דולר, רק אחד שעולה הרבה פחות מזה.

מהן הסיבות לפגמים בשיניים?

סיבות רבות יכולות להוביל למראה שיניים לא אסתטי בדמות כתמים, חורים או שיניים עקומות. אחת מהסיבות השכיחות ביותר היא מחלת העששת, אשר גורמת ל”חורים” בשיניים. החיידקים ניזונים משאריות של מזון שנותר על השיניים ומפרישים חומצה הפוגעת בשן. פגיעה זו באה לידי ביטוי בצורת ריקבון אשר יכול לנוע בין צבעים בהירים, חומים ואף שחורים. מלבד עששת ולא פחות שכיח, ישנם חיידקים ואבנית שדוגרים על השיניים שלנו כיוון שלא סולקו כראוי. אלו סופגים צבע ממאכלים ומשקאות כגון תה, קפה ואף ניקוטין, ומעניקים לשיניים צבע כהה. מלבד אלו, גם תרופות הנלקחות בגיל צעיר או בזמן היריון עלולות להשפיע על התפתחות השן ולהשאיר כתם כהה על השיניים. זאת ועוד, יתכנו מקרים בהם שן חוטפת מכה ונוצר בה שטף דם קטן המכתים אותה. 

אך לא רק כתמים הן בעיה רווחת, גם שיניים עקומות יכולות להטריד אותנו ובצדק. אצל רבים מאתנו השיניים צומחות עקומות או מתעקמות לאורך השנים. ישנן תיאוריות רבות על הסיבות לכך, ביניהן התנהלות דנטלית לא תקינה, שימוש רב במוצץ בגיל ינקות ויש מי שטוענים שאף זיהום האוויר משפיע על רמת החמצן המגיעה לגוף ומשפיעה על התפתחות הלסתות. אך לרוב, הסיבה העיקרית תהא גנטיקה. צמיחת השיניים הטבעית שעוברת בגנים מדור לדור.
הבשורה הטובה היא – יש קשת רחבה של פתרונות אסתטיים למראה שיניים טבעי.

האם כתר הוא הפתרון הטוב ביותר?

טיפול כתר נועד לשמור על בסיס השן הקיימת באמצעות כיסויה, על מנת להשיב לה גודל וצורה תקינים. בשונה מטיפולים תותבים אחרים, כתר נשאר קבוע ומקובע על השן לאחר התאמה שהרופא עורך למבנה השיניים של המטופל. במקרים של שן שבורה ברובה, סדק רציני בשן, שיניים חלשות מאוד, או סיבות קוסמטיות למיניהן – הכתר ימלא את תפקידו נאמנה. הוא מכסה את הפגמים השונים ושומר על תקינות השן לאורך זמן.

איזה סוגי כתרים קיימים?

כתרי המתכת נפוצים למדי וידועים כמחזיקים במשך זמן רב, אך בשל היותם מורכבים מרמה גבוהה של זהב או פלטינה – צבעם בולט. על כן, נהוג להשתמש בכתרי מתכת בעיקר עבור השיניים האחוריות.
הכתר הסטנדרטי שהרוב מכירים הוא כתר החרסינה, אשר מותאם בגוון לשיניים של כל מטופל. עמידותו ביחס לכתר המתכת נמוכה והוא יתאים לרוב לשיניים הקידמיות. ישנם כתרים המשלבים חרסינה ומתכת, שכמובן עמידותם גבוהה אך הם עדיין סובלים מבעיה אסתטית בשל צבעם.
בתחום הכתרים, ישנה הסכמה רווחת שכתרי הזירקוניה הם המוצרים האיכותיים ביותר שהושגו אי פעם מבחינת אסתטיקה, עמידות והרמוניה במראה הטבעי. זירקוניה הוא חומר חזק שיודע להשתלב נהדר עם גוף האדם. הוא משמש כפתרון רפואי לא רק בתחום השיניים, אלא אף עבור מקרים של בעיות מפרקים. כתרי הזירקוניה עשויים מחומר ידידותי לרקמות הפה. הכתרים הללו ידועים כעמידים במיוחד, הם לא משנים את צבעם ולא נשחקים לאורך זמן רב. מבחינת נראות, כתרי זירקוניה הם שקופים, כך שלא ניתן לעמוד על ההבדל בינים לבין שן טבעית. כך שיתרונות הזירקוניה ברורים: סיבולת גבוהה, אסתטיקה מוקפדת והשמירה הטובה ביותר עבור השן.
בדרגה גבוהה יותר, קיימים גם כתרי הזירקוניה אי-מקס. אלו כתרים העשויים מחרסינה דחוסה ונחשבים יקרים יותר בשל היותם עמידים ואסתטיים ברמה גבוהה במיוחד. הכתרים מותאמים באופן מושלם לגוון הטבעי של השן ונחשבים כפתרון האידיאלי לשיניים שניזוקו רבות.

מה קורה לאחר קיבוע הכתר?

לאחר התקנת הכתר לא נדרש טיפול מיוחד, אך המטופל נדרש לשמור על הוראות היגיינה בסיסיות על מנת להבטיח את עמידות הכתר. כתרים טובים יחזיקו מעמד לכל החיים אם המטופל יקפיד על צחצוח נכון, ימנע מלעיסה של מזונות קשים במיוחד, יבקר באופן עקבי אצל רופא שיניים ושיננית וישמור על היגיינת פה טובה.

למה לבחור בטיפול כתר בטורקיה?

טיפולי אסתטיקה דנטלית הם עסק יקר. אפילו ביטוחי הבריאות הפרטיים מכסים רק חלק מהעלות שיכולה לגיע בקלות לעשרות אלפי שקלים. טיפולים אלו באיסטנבול עשוים לחסוך סכום לא מבוטל מהעלות מבלי להתפשר על האיכות. שער החליפין של הלירה הטורקית מאפשר תכנית טיפולים במחירים ללא תחרות, זאת לצד רופאים שהוכשרו באוניברסיטאות הטובות ביותר בטורקיה ובאירופה. 

נוסף על כך, טורקיה נהנית בעשור האחרון מרפורמות רחבות בתחום שירותי הבריאות. מיקומה הגיאוגרפי והנגישות הנוחה מאירופה ומישראל הפך אותה לבירת תיירות המרפא העולמית במגוון תחומים. כישראלים, אינכם זקוקים לאשרת שהייה בטורקיה והתהליך כולו מהיר ועם מינימום בירוקרטיה.

למה לבחור בטיפול כתר בטורקיה עם דיזנהאוז-מדיקל?

בקליניקה שלנו תוכלו למצוא קשת רחבה של פתרונות אסתטיים למראה שיניים טבעי ועיצוב החיוך. לא משנה בני כמה אתם, צעירים או צעירים ברוחכם – הטיפולים מתאימים לכל אדם המעוניין לשפר את מראה השיניים שלו.

כשאתם בוחרים לעבור טיפול אסתטיקה דנטלית עם “דיזנהאוז-מדיקל”, אתם בידיים טובות מהבירור הראשוני ועד לימים שלאחר הטיפול. במסגרת טיפול עיצוב החיוך, רופא שיניים ישראלי יבצע אבחנה כבר בארץ על ידי בדיקת מצב השפתיים, החניכיים, השיניים וקריטריונים אסתטיים נוספים, כולל ניתוח אסתטיקה דנטלית מפורט לתכנון החיוך. רופאי השיניים בקליניקה בטורקיה יבצעו את הטיפול בהתאם לאבחנת הרופא הישראלי, שימשיך את המעקב גם לאחר שתשובו לארץ. הצוות הרפואי בטורקיה יצייד אתכם בדו”ח טיפול מלא ומפורא, כדי שאם הרופא הקבוע שלכם בישראל יזדקק למידע כלשהו – הכל יהיה זמין באופן מיידי. 

“דיזנהאוז-מדיקל” מייצגת באופן בלעדי את בית הרופאים “פיקאסו דנטל” שבאיסטנבול. בית הרופאים משתמש בציוד, במכשירים ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומעסיק צוות רופאים מטובי הסגל הרפואי שבטורקיה. בית הרופאים מתפקד כבית חולים ומעניק שירותי מרפא תחת תקנות מחמירות. בנוסף למקצועיות חסרת הפשרות, לאורך כל הדרך אנו מלווים אתכם בשפה העברית, לרבות במעמד הטיפול בטורקיה.

“דיזנהאוז-מדיקל” היא חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, המציעה מענה הוליסטי ומקיף לטיפולי אסתטיקה מגוונים. היא הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש שירותי רפואה בטוחים ואיכותיים במחירים נוחים. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט ולהתמקד בתוצאות, אנו מציעים חבילות הכוללות את כל השירותים הנדרשים; החל מהטיסה, דרך המלון, ההעברות, הביטוחים וכלה בעיקר – הטיפולים הרפואיים. כל זאת, במתן דגש על תחושת הביטחון שאתם מצפים לה בעודכם נכנסים לתהליך משנה חיים. עם ידע וניסיון עשירים בעולומות הרפואה והתיירות, אנו מציעים חבילות אטרקטיביות המקנות שקט וביטחון בתיאום.

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותייה הייחודיים והמהותיים:

  • ליווי צמוד בשפה העברית
  • טיפול מקצועי מטעם טובי הסגל הרפואי בטורקיה
  • טיפול בשיטות המתקדמות ביותר בעולם
  • הטיפולים נערכים בבית רופאים מקצועי הכפוף לרגולציה מחמירה 
  • חבילות הכוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית
  • טיסות סדירות ונוחות של Turkish Airlines
  • לינה במלונות 5 כוכבים הנמצאים בקרבת מקומות הטיפול
  • העברות במקום כלולות בחבילה

אנו נתאם עבורך את הטיפול המתאים, נטיס אותך בטיסה סדירה ונוחה, נעביר אותך מנמל התעופה אל המלון שנתאם עבורך ונלווה אותך בעברית מהרגע הראשון, לאורך הביקור בטורקיה ועד הנחיתה חזרה. טיפולי אסתטיקה דנטלית עם “דיזנהאוז-מדיקל” היא פתרון מושלם במחיר משתלם. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אינך משלים עם מראה השיניים שלך, עומדת בפנייך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת לעצב לעצמך חיוך מושלם. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונדאג לסייע לך להגיע למראה שבו אתה מעוניין.

התמונות מדברות בעד עצמן

מטופלים מספרים

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואבחנה בחינם
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל