תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

השתלת גבות

סובלת מגבות דלילות? זה מתחיל להפריע? הגיע הזמן לטפל בזה!
דיזנהאוז מדיקל היא הפתרון המשולם בשבילך!

השתלת גבות

גבות נשים

השארת פרטים זה הדבר היחידי שעומד בינך לבין שיער מלא

השתלת שיער בגבות בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

השתלת שיער בגבות בטורקיה עם
דיזנהאוז מדיקל

נשים שהיו מעוניינות במראה גבות מלא יותר בחרו לעבות אותן באמצעות איפור קבוע. טכניקת האיפור הקבוע דומה לקעקוע, אך למרות ששיטה זו הייתה נפוצה היא לא מעניקה מראה טבעי לגבות. כיום, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לבצע השתלת שיער גם בגבות ולהעניק להן מראה טבעי עד שלא ניתן להבחין כי מדובר בהשתלת שיער.

מהן הסיבות להשתלת שיער בגבות?

הידלדלות בשיער הגבות יכולה להיגרם ממגוון סיבות; בין היתר ניתן למנות התבגרות, טיפולים כימותרפיים שגרמו לנשירת הגבות, פגיעות וצלקות באזור הגבות, צמיחת שיער לא תקינה באזור הגבות, מחלות ומצבים רפואיים נוספים שגורמים לנשירת שיער הגבות. תהליך השתלת הגבות מתאים לכל מי שמעוניין לשחזר מראה טבעי באזור הגבות בשל הסיבות שציינו. ניתן לבצע זאת בכל גיל וההליך מיועד גם לגברים.

מה הן השיטות להשתלת שיער בגבות?

בטכניקה זו משתמשים כדי לעבות גבות דלילות או דקיקות. הרופא המטפל מוציא זקיקי שיער מ"אזור תורם" בגוף, ומשתיל אותם בגבות. ברוב המקרים מוציאים זקיקים מהשיער שנמצא על עור הקרקפת באזור נסתר. לפני השתלת הזקיקים בגבות הרופא מוסיף לזקיקים המושתלים תכונות גנטיות טובות יותר שנשמרות גם לאחר ההשתלה. בשיטה זו ניתן להשתיל כ-55 זקיקים בסנטימטר.
בטכניקה זו לא מבצעים חיתוך באזור הגבה. לאחר איסוף זקיקי השיער הבריא מהאזור התורם, מחדירים אותם באופן ישיר לגבה באמצעות עט טיטניום מיוחד שבקצהו מזרק. השיער החדש והבריא משתלב היטב באזור ההשתלה ויוצר צמיחה טבעית של השיער. שיטה זו מתקדמת יותר ובה ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בסנטימטר. בנוסף, בשיטת DHI ההשתלה היא ישירה לגבות ללא צורך בפתיחת תעלות, מה שמפחית את הכאב, את הדימום ואת זמן ההחלמה.

תהליך השתלת השיער בגבות בשיטת DHI

שלב ראשון: הרופא מבצע מדידות באזור הגבות, באזור התורם, וכמה זקיקי שיער יש להשתיל בגבות.
שלב שני: מתבצעת הרדמה מקומית כדי שהשתלת הגבות לא תגרום לחוסר נוחות או כאבים של המטופלת.
שלב שלישי: זקיקי השיער נאספים מהאזור התורם שבו זקיקי השיער בריאים.
שלב רביעי: באמצעות העט הייחודית מתבצעת השתלה ישירה של השיער, מבלי ליצור תעלות עבור ההשתלה.
שלב חמישי: החלמה וחזרה לשגרה.

זמן ההשתלה תלוי בכמות זקיקי השיער שיש להשתיל, אך אורך בממוצע בין חמש לשש שעות. לאחר השתלת השיער בגבות, הצמיחה נכנסת למחזוריות קבועה והשיער גדל באופן טבעי. בתוך 48 שעות ניתן לחזור לשגרת הפעילות, אך יש להימנע מפעילות ספורטיבית. בשלושת החודשים הראשונים השיער מתחיל לצמוח, ובתוך עשרה חודשים מגיעים לתוצאה הסופית.

טיפול PRP - פלזמה עשירה בטסיות

לטיפול Platelet Rich Plasma יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים. זהו טיפול מקדים להשתלת הגבות שתומך בהשתלה ומסייע להצלחתה. בטיפול זה לוקחים כמות דם קטנה מהמטופלת ומבודדים את הסרום העשיר במחוללי צמיחה וחלבונים. את זה מזריקים אל תאי העור בגבות, מה שמעודד את קליטת השיער המושתל. טיפול PRP הוא טיפול בטוח שהוכח כיעיל במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. זהו טיפול פשוט שנמשך פחות משעה ואינו מלווה בכאב.

יש מרפאות פרטיות זולות, למה לבצע השתלת שיער בגבות דווקא בבית החולים היהודי בטורקיה?

נכון, בטורקיה יש מרפאות פרטיות רבות וזולות שמבצעות השתלת שיער בגבות. אולם במרפאה פרטית, בניגוד לבתי חולים, לא חלות הגבלות ורגולציה על התנאים הסטריליים. בית החולים היהודי באיסטנבול הוא בית חולים כללי מהטובים ביותר בעולם, עם המכשור החדיש ביותר.

השתלת שיער בגבות היא אמנם הליך פשוט בעל אחוזי הצלחה גבוהים וסיכון נמוך, אך חשוב לזכור שעדיין מדובר בהליך כירורגי שמבוצע בהרדמה מקומית. חדרי הניתוח שבהם מבוצעות השתלות השיער פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. השתלת שיער בגבות או בקרקפת בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, אפילו הרצפה סטרילית. מערכת המיזוג אינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש.

בנוסף, הרגולציה הנמוכה בטורקיה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. לא תמיד הרקע של טכנאי ההשתלות מספק ואם משהו משתבש לא תמיד הטכנאי יכול לתת פתרון מיידי לבעיה. בבית החולים היהודי בטורקיה כל הצוות הרפואי הם אחים או אחיות מוסמכים, בית החולים אינו מעסיק צוותים ללא הסמכה רפואית בתחום. לכן, כשאת/ה בוחר/ת לבצע את השתלת הגבות באמצעות דיזנהאוז מדיקל, את/ה יודע/ת שבחרת בטיפול מקצועי מהשלב הראשון עד האחרון – ולכל אורך הדרך.

הרופאים שעמם בחרנו לשתף פעולה כדי להוביל את המחלקה בבית החולים הם הטובים ביותר בטורקיה וברשותם אלפי ניתוחים מוצלחים. ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. לצדה יעבוד ד”ר אמרה גונן (Emre Gönen) מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. אל הצוות הזה מגיעות מטופלות מכל העולם להשתלת שיער בגבות, בזקן ובקרקפת. תחת מטריית בית החולים, הרופאים הללו ואנחנו עובדים בתקנים המחמירים ביותר באיכות חסרת פשרות.

למה לבחור בהשתלת שיער בגבות עם דיזנהאוז מדיקל?

כשזה מגיע להשתלות שיער – לא מתפשרים! בטורקיה פועלות עשרות רבות של מרפאות להשתלות שיער. הרגולציה הנמוכה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. מרפאות רבות מכשירות אנשים ממקצועות שונים להיות טכנאים, מה שמאפשר להציע עלויות נמוכות במיוחד. 

הרופאים שעמם “דיזהנאוז-מדיקל” בחרה לשתף פעולה כדי להוביל את המחלקה בבית החולים הם הטובים ביותר בטורקיה וברשותם אלפי ניתוחים מוצלחים. ד”ר חנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. לצדה יעבוד ד”ר אמרה גונן (Emre Gönen) מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. 

צוות הרופאים המקצועי שלנו מוכשר להעניק טיפולי השתלה בשיטות המתקדמת בעולם, לרבות DHI ו-FUE, והחבילות שלנו כוללות טיפול PRP ראשון במעמד הביקור בטורקיה. לצד כל זאת, נציג דובר עברית שלנו מלווה את כל התהליך משיחת הייעוץ הראשונה ועד לנחיתה חזרה, לרבות במעמד הטיפול בטורקיה. 

זאת ועוד, “דיזנהאוז-מדיקל” מייצגת בבלעדיות עולמית את בית החולים היהודי “אור החיים” שבאיסטנבול, בו נערכים טיפולים השתלות השיער. בבית החולים היהודי בטורקיה כל הצוות הרפואי הם אחים או אחיות מוסמכים, בית החולים אינו מעסיק צוותים ללא הסמכה רפואית בתחום. זאת ועוד, חדרי הניתוח של בית החולים היהודי, בהם מבוצעות השתלות השיער של “דיזנהאוז-מדיקל”, פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. השתלת שיער בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, אפילו הרצפה סטרילית. מערכת המיזוג אינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש. הבחירה שלנו בבית החולים היהודי מעניקה לכם/ן יתרון נוסף – הרגשה כמו בבית בזמן טיפול המתבצע בחו”ל. למרות שבית החולים “אור החיים” בטורקיה הוא בית חולים כללי, הוא עדיין שומר על סממנים יהודיים. במטבח בית החולים מוגש אוכל כשר, על דלתות החדרים מותקנות מזוזות ומוצע בית כנסת פעיל לנוחות המתפללים והמתפללות.

“דיזנהאוז-מדיקל” היא חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, המציעה מענה הוליסטי ומקיף לטיפולי אסתטיקה מגוונים. היא הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש שירותי רפואה בטוחים ואיכותיים במחירים נוחים. על מנת שתוכלו לטוס בראש שקט ולהתמקד בתוצאות, אנו מציעים חבילות הכוללות את כל השירותים הנדרשים; החל מהטיסה, דרך המלון, ההעברות, הביטוחים וכלה בעיקר – הטיפולים הרפואיים. כל זאת, במתן דגש על תחושות הביטחון והביתיות שאתם מצפים להן בעודכם נכנסים לתהליך משנה חיים. עם ידע וניסיון עשירים בעולומות הרפואה והתיירות, אנו מציעים חבילות אטרקטיביות המקנות שקט וביטחון בתיאום.

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותייה הייחודיים והמהותיים:

  • ליווי צמוד בשפה העברית
  • טיפול מקצועי מטעם טובי הסגל הרפואי בטורקיה
  • טיפול בשיטות המתקדמות ביותר בעולם, לרבות טיפול PRP ראשון כלול
  • הטיפולים נערכים בבית החולים היהודי הכפוף לרגולציה מחמירה 
  • חבילות הכוללות ביטוח כנגד רשלנות רפואית
  • טיסות סדירות ונוחות של Turkish Airlines
  • לינה במלונות 5 כוכבים הנמצאים בקרבת מקומות הטיפול
  • העברות במקום כלולות בחבילה

אנו נתאם עבורך את הטיפול המתאים, נטיס אותך בטיסה סדירה ונוחה, נעביר אותך מנמל התעופה אל המלון שנתאם עבורך ונלווה אותך בעברית מהרגע הראשון, לאורך הביקור בטורקיה ועד הנחיתה חזרה. השתלת שיער בגבות היא פתרון מושלם במחיר משתלם. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אינך משלים/ה עם מראה הגבות שלך, עומדת בפנייך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת להחזיר לעצמך שיער צפוף ובריא. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונדאג לסייע לך להגיע למראה שבו את/ה מעוניין/ת.

צרו קשר לשיחת ייעוץ ואבחנה בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל