תיירות מרפא - עושים בדיזנהאוז מדיקל!

7 מיתוסים על השתלת שיער

מיתוסים על השתלת שיער
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

עולם השתלות השיער תופס תאוצה בשנים האחרונות ולא בכדי; הן גברים והן נשים אשר סובלים מהתקרחות – חלקית או מלאה של שיער הראש, מגלים שלא צריך יותר לסבול מכל מה שמביאה איתה ההתקרחות ושיש פתרון לבעיה. באופן טבעי, ככל שהתחום תופס תאוצה, כך נוצרים גם מיתוסים, שחלקם נכונים וחלקם – ממש לא נכונים. במידה ואתם אכן מעוניינים בהליך השתלת שיער, חשוב שתדעו מהן העובדות הנכונות ומהם המיתוסים המופרכים.

אז האם השתלת שיער זה כואב? האם השתלות שיער בחו”ל פחות טובות מאלו הנערכות בארץ? האם זה נראה כמו פאה?? קבלו את 7 המיתוסים הנפוצים ביותר בתחום השתלת השיער:

 

מיתוס 1: השתלת שיער זה כואב => לא נכון ❌

מדובר באחד המיתוסים הנפוצים ביותר ועם זאת השגויים ביותר: השתלות שיער מתבצעות תחת הרדמה מקומית, כך שהסבירות שתרגישו כאב – נמוכה עד אפסית. יחד עם זאת, עם סיום ההשתלה, מתחילה תקופת החלמה שיכולה להתאפיין ברגישות או בחוסר נוחות כללית, אך בהחלט לא מדובר בכאב, בטח שלא כאב בלתי נסבל.

 

מיתוס 2: שיער מושתל לא נראה טבעי => לא נכון ❌

הטכניקות המתקדמות של השתלות שיער הקיימות היום, מכוונות למראה טבעי ככל שניתן, עד כדי כך שבקושי אפשר להבחין שאכן מדובר בשיער מושתל. מדוע? יש לכך 2 סיבות עיקריות:

  1. ההשתלה מבוססת על השיער הטבעי של כל מטופל ומטופלת, מה שמצמצם את ההבדלים הנראים לעין בין השיער האמיתי שעל הראש לבין זה המושתל
  2. השיטות המתקדמות בהן משתמשים להשתלת שיער כיום, מאפשרות השתלה בצפיפות כה גבוהה, היוצרת מראה שיער אחיד, מלא, בריא וטבעי.

 

מיתוס 3: השתלות שיער בחו”ל נחשבות פחות טובות מבארץ => לא נכון ❌

הרפואה האסתטית בישראל אמנם מתקדמת, אך בתחום השתלות השיער, דווקא טורקיה נחשבת למעצמה בינלאומית. יותר ויותר גברים וגם נשים בישראל מבינים שאין מה לחשוש, שמדובר בהליך בטוח ומקצועי ובוחרים לעבור את ההשתלה שם.

 

מיתוס 4: אחרי השתלת שיער אסור לחשוף את הקרקפת לשמש => ✅

בחודשיים הראשונים שלאחר ביצוע השתלת השיער אכן אסור לחשוף את הקרקפת לשמש. הסיבה לכך, היא שחשיפה ישירה של הקרקפת לשמש לאחר ההשתלה, לפגוע בקליטתם של הזקיקים המושתלים ובכך לפגום בסיכויי ההצלחה של ההשתלה.

 

מיתוס 5: אחרי השתלת שיער אסור לגעת בקרקפת => נכון ✅

בשלושת הימים הראשונים שלאחר השתלת השיער אסור לגעת בקרקפת ולא לשטוף אותה. הסיבה לכך היא שלאחר ההשתלה, הקרקפת רגישה וחשופה באופן מוגבר לחיידקים, כך שכל מגע עלול גם לגרום לגירוי יתר וגם לזיהום של המקום המטופל. בכל מקרה לאחר ההשתלה תקבלו הנחיות רפואיות מדוייקות, על מנת שתדעו בדיוק כיצד להתנהל בכל אחד משלבי ההחלמה.

 

מיתוס 6: אפשר להשתיל גבות => נכון! ✅

נשים המעוניינות בגבות מלאות יותר, לרוב מעבות אותן באמצעות איפור קבוע. למרות ששיטה זו נפוצה, היא לא באמת מעניקה מראה טבעי לגבות. כיום, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ובטוחה להשתלת גבות לנשים, ניתן להעניק לגבות מראה טבעי, כך שכמעט ולא יהיה ניתן להבחין שאכן מדובר בשיער מושתל.

 

מיתוס 7: עדיף לעשות את ההליך עם חברה מקצועית => נכון ✅

כמו כל דבר, אתם יכולים לבחור לעשות את התהליך לבד. אך באותה מידה, אתם יכולים לעשות זאת עם חברת תיירות מרפא מקצועית, המבטיחה לכם טיפול איכותי של צוות רפואי המומחה בתחומו, עם ביטוח רפואי מלא כולל רשלנות רפואית ועם עשרות המלצות מאנשים בדיוק כמוכם שהתלבטו ובחרו לעשות את ההשתלה עם דיזנהאוז מדיקל.

 

לסיכום

אם פעם השתלת שיער לגברים, כמו גם השתלת שיער לנשים (ואפילו השתלת גבות) היו דברים מפחידים וכמעט בלתי מושגים – הן מבחינה כלכלית והן מבחינת הכמות הנמוכה יחסית של מומחים המבצעים אותן, כיום מדובר בעניין שגרתי ובטוח. ככל שעוברות השנים וככל שהטכנולוגיה מתקדמת, ההשתלות הופכות ליותר ויותר נפוצות, והצוותים הרפואיים מתמקצעים, מה שבא לידי ביטוי באיכות הטיפול שהם מעניקים.

אנחנו בדיזנהאוז מדיקל – חברת תיירות המרפא הראשונה בישראל, נשמח לספר לכם כל מה שצריך על טיפולי השתלות שיער וגבות בטורקיה, וללוות אתכם בכל צעד בדרך, עד לקבלת התוצאה המושלמת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
לוגו דיזנהאוז מדיקל